DeSki Fighters

DeSki Fighters to grupa sportowa mająca za zadanie rozwijać dzieci ogólnosportowo, bez ukierunkowania na jedną, konkretną dyscyplinę, ale głównie skupiająca się na narciarstwie i snowboardzie (wszelakim). Jej głównym założeniem nie jest tworzenie i prowadzenie zawodników, a sprzedawanie zajawki i pasji do sportu, która w przyszłości, może przerodzić się rywalizację zawodniczą. Chcemy, aby dzieci i młodzież wychowywały się przez sport, nawiązywały przyjaźnie na całe życie, a może w przyszłości, tak jak my, miały możliwość przekazywania nabytej wiedzy kolejnym pokoleniom.

Dla kogo?
dzieci i młodzież w wieku 7-17 lat

Treningi sportowe będą odbywać się 3 razy w tygodniu w tym samym czasie dla grupy młodszej i starszej (treningi biegowe, siłowe, wytrzymałościowe, testy sprawnościowe, basen, wspinaczka, rowery, zajęcia na górce szczęśliwickiej).

W ramach grupy Deski Fighters będziemy uczestniczyć w:

  • obozach narciarsko-snowboardowe (Kaprun, ferie w Nassfeld)
  • krótkich (weekendowych) wyjazdach treningowych w Polsce
  • wyjazdach na zawody (Liga Warszawska na Szczęśliwicach, NPM, Mistrzostwa Polski w Skicrossie i Snowboardcrossie, być może wyjazdy na Puchary Polski)
  • wyjazdach skiturowych
  • iceboardach na Zalewie Zegrzyńskim

Gwarantujemy świetną atmosferę, niezapomniane przeżycia oraz pełen cykl treningów i wyjazdów prowadzonych przez najlepszych trenerów i instruktorów. Dołącz do nas już dziś!

Pierwszy trening odbędzie się 9.10 o godz. 10:00 na terenie klubu WTS DeSki (w tym samym czasie zapraszamy rodziców na zapoznawczy trening ogólnorozwojowy dla dorosłych – pierwsze zajęcia są darmowe)

Zebranie odbędzie się 9.10 o godz. 12:00 (po treningu) w restauracji klubowej DeSki.

Więcej informacji i zapisy:
Michał Jagielak (starsze dzieci) – +48 798 913 966
Ada Borowik (młodsze dzieci) – +48 663 888 006