Obóz windsurfingowy na Rodos

Termin: 23-30.07.2021 (wylot bezpośrednio z Warszawy)
Lokalizacja: spot Prasonisi na greckiej wyspie Rodos

Jedno z miejsc na windsurfingowej mapie świata, które trzeba odwiedzić. Nazywają je Mekką Windsurfingu. W jednym miejscu mamy możliwość pływania po idealnie płaskiej wodzie jak i po rewelacyjnych i łatwych do nauki falach. Termiczny wiatr wieje praktycznie codziennie, dzięki czemu jest to jedno z najlepszych miejsc do uprawiania windsurfingu na świecie.

Dla kogo?
Wyjazd skierowany jest dla młodzieży w wieku 13-17 lat na każdym poziomie zaawansowania.
Nasi wykwalifikowani instruktorzy pomogą w pierwszy krokach na windsurfingu, nauczą Cię wejść w pierwszy ślizg, zrobić rufę w ślizgu, duck jibe czy front loopa.

Zakwaterowanie
Mieszkamy w Ocean Palace w samym Prasonisi. Łóżka, piękny widok, cisza spokój i spot windsurfingowy pod nosem. Pokoje mają lodówki, łóżka, prysznic i klimatyzację. Lepiej się nie da. 😉

Szkolenie
Nasi instruktorzy przez cały czas będą czuwać nad Wami na wodzie i na bieżąco będą walczyli o jak najszybszy progres.
Podczas wieczornej analizy wideo przeanalizujemy wszystkie błędy, ocenimy progres i zobaczymy co jeszcze można poprawić.

Transport
Wylatujemy 23 lipca (piątek) z Warszawy Okęcie. Wracamy 30 lipca (piątek).

Sprzęt windsurfingowy zapewnia nam wypożyczalnia WIND4FUN. Dostępne są najnowsze modele desek od szkoleniowych po zaawansowane deski freestylowe, slalomowe i  wavowe.
Zestawienie desek i żagli można zobaczyć na stronie internetowej: http://www.wind4fun.com/sprzet

Dlaczego warto z nami lecieć?
Oprócz windsurfingowego progresu mamy wiele do zaoferowania. Zabierzemy Was na klimatyczne greckie kolację w miejsca gdzie nie docierają turyści. Nie pozwolimy Wam się nudzić nawet przez chwilę! Mamy wiele asów w rękawie i nie zawahamy się ich użyć.

Kadra
Szkolenie prowadzą doświadczeni instruktorzy. Między innymi Marcin Bocian wielokrotny medalista mistrzostw polski freestyle windsurfing i prekursor tej dyscypliny w Polsce. Pierwszy obóz zorganizował na Prasonisi w 2006 roku i zna to miejsce jak własną kieszeń.

Wyjazd na Prasonisi to nie tylko windsurfing na najwyższym poziomie, ale też wyprawa, która dla każdego z Was przejdzie do historii. Każdy wyjazd jest inny. Za każdym razem dopasowujemy plan zajęć do oczekiwań naszych kursantów. Po pływaniu przewidujemy atrakcje, o których inni mogą jedynie pomarzyć. Nasze wyjazdy są kameralne. Zależy nam na jak najwyższej jakości i jak największym zadowoleniu tych, którzy z nami pojadą.

Cena:
3830 zł – loty, transfery, zakwaterowanie, videoanalizy, codzienne animacje i niezapomniane przygody, ubezpieczenie, składka TFG, opieka rezydenta
1090 zł – szkolenie
300 euro – wypożyczenie sprzętu

Cena zawiera:

 • Przelot
 • Transfer z i na lotnisko
 • Zakwaterowanie w pokojach Premium
 • Codzienne animacje i niezapomniane przygody
 • Całodobowa opieka
 • Ubezpieczenie
 • Videoanalizy
 • Relację Foto z wyjazdu
 • Ciekawe wycieczki

Cena nie zawiera:

 •  wyżywienia
 •  dopłaty 20 euro za tydzień za wypożyczenie sprzętu Hi tech Premium ( deski carbonowe najlepsze na rynku)

Zaliczka
Zaliczka za wyjazd wynosi 20% całkowitej ceny rezerwacji. Reszta jest płatna na miesiąc przed wylotem.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Marcin: +48 604 511 442