Sylwester Urwiski – strona testowa

Dla kogo?

rodzin z dziećmi ze szkoleniem od 4 roku życia

dla dorosłych chcących nauczyć się jazdy na nartach bądź snowboardzie od podstaw, ale także dla bardziej zaawansowanych, którzy chcieliby spróbować swoich sił poza trasą

dla narciarzy i snowboardzistów na każdym poziomie zaawansowania

27.12 – 02.01.2022

Willa Kurant w Zakopanem

Dziecko do 11 lat – 2 990 zł
Dziecko powyżej 12 lat – 3 390 zł

Willa Kurant w Zakopanem

Willa Kurant to firma z tradycjami prowadzona od czterech pokoleń. Początki sięgają roku 1922, kiedy to nasi pradziadkowie Jędrzej i Agnieszka Kasprzak-Bustrycki zaczęli przyjmować gości w prywatnych schroniskach Wyżne i Betlejemka na Hali Gąsienicowej. Po wywłaszczeniu schronisk rodzina przeniosła swoją działalność  do Zakopanego – noclegowej i wypoczynkowej stolicy Polski, gdzie w 1970 wybudowano wille.

Kontynuując tradycje rodzinne w 1995 willa została rozbudowana, a ze względu na rodzinną kolekcję zegarów nazwana WILLĄ KURANT.

Willa KURANT usytuowana jest w rekreacyjnej części Zakopanego pomiędzy kompleksem narciarskim NOSAL i kolejką na Kasprowy Wierch. W bliskiej odległości od willi znajduje się basen kryty, korty tenisa ziemnego, skocznie narciarskie i początki wielu szlaków turystycznych.

Więcej informacji: www.willakurant.pl

przedszkole narciarskie
Program wyjazdu

Przyjazd na miejsce zaplanowany jest na godziny popołudniowe. Tego dnia po kolacji (ok. godz. 19.00) zaplanowane jest spotkanie ze wszystkimi uczestnikami wyjazdu. Tam przedstawione zostaną wszystkie szczegóły, dotyczące organizacji, szkolenia, itd. Od następnego dnia, zaraz po śniadaniu (ok. godz. 9.00) najpierw dzieci, a zaraz potem dorośli udają się na stok. Obie grupy, wprawdzie nieco innymi programami, ale robią wszystko aby stać się jeszcze lepszymi narciarzami. Zajęcia na śniegu, przedzielone są odpoczynkiem i posiłkiem w restauracji na stoku i trwają do ok. godz. 13.00. Powrót z zajęć odbywa się w odwrotnej kolejności, tzn najpierw wracają Rodzice a następnie dzieci. Po obiedzie i odpoczynku dzieci spotykają się na drugiej części zajęć, które mogą mieć różnorodny charakter. Raz będą to zajęcia sportowe, raz plastyczne, na pewno nie zabraknie spotkania z przyrodą Tatr i kulturą podhalańską. Pod koniec wyjazdu rozegrane zostaną zawody narciarskie, będzie też czas na wspólne narty rodziców i dzieci….

Oferta szkoleniowa dla dorosłych

Oferta jest podzielona na dwa bloki (narciarski/snowboardowy i skiturowy) i jest skierowana do osób już jeżdżących na nartach lub snowboardzie. Dodatkowo będziemy prowadzili zajęcia indywidualne doszkalające narciarskie lub snowboardowe (również od podstaw) oraz dłuższą wycieczkę skiturową!

freeski la grave
Blok narciarski/snowboardowy

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

freeski la grave
 Blok skiturowo-lawinowy

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.