Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

deski warsaw players 22 841 49 34

Tenis w lipcu

  • tenis dla dorosłych

Tenis w lipcu – zajęcia dla dorosłych

Chcąc w pełni dopasować ofertę do Państwa potrzeb, rozszerzyliśmy zakres naszych usług o treningi lipcowe. Dzięki temu, każdy z Państwa może wydłużyć regularne trenowanie poza sezon tradycyjny, który trwa od września do czerwca.

CENNIK

Treningi odbywają się w tygodniu w godzinach 18:00 – 21:00.

Grupy treningowe podzielone są względem umiejętności:

Basic – dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z tenisem. Zajęcia mają na celu naukę podstawowych technik i uderzeń oraz na poprawę koordynacji ruchowej.

Basic + – dla osób, które pierwszy krok z tenisem mają już za sobą. Zajęcia mają za zadanie utrwalać technikę uderzeń oraz sposób poruszania się po korcie .

Semi – dla osób średniozaaansowanych, które chciałyby poprawić swoje umiejętności gry zarówno z głębi kortu, jak i na punkty. Zajęcia mają za zadanie nie tylko poprawić sprawność ruchową, ale także podnieść poziom techniczny poszczególnych uderzeń.

Pro – zajęcia dla doświadczonych i zaawansowanych graczy, którzy pragną poprawić umiejętności gry na punkty. Podstawą treningu są ćwiczenia opierające się na kontroli kierunku, głębokości oraz zmianie odległości uderzeń zarówno przy uderzeniach forehand jak i backhand podczas gry w średnim i wysokim tempie.

KONTAKT

Gabriel Nowakowski
690 206 446
szkolatenisadorosli@deski.org