Over 35 years of passion and experience

22 841 49 34
Joga w DeSkach!

Joga w DeSkach!

Mamy nową propozycję sobotnich zajęć dla dorosłych – Jogę Ashtangę z certyfikowaną instruktorką Marysią Jaraszkiewicz-Gruszecką.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze, darmowe zajęcia już w tę sobotę, 23.09.2017 o godz. 10.00!
Zajęcia będą odbywały się na naszym pięknym, zielonym trawniku, a jeśli pogoda zawiedzie w salce wewnątrz budynku.

Mam na imię Marysia, jogę praktykuje z przerwami od 15 lat :). Od 6 lat jest to Ashtanga Joga. Jestem certyfikowanym na całym świecie nauczycielem Ashtanga Vinyasa Yoga i kocham to co robię ;). Jeśli chcecie poczuć miejsca, o których istnieniu zapomnieliście, zbudować siłę, rozciągnąć mięśnie i zwyczajnie się odprężyć i głęboko zrelaksować, to czekam na Was w Deskach. W zależności od sytuacji planujemy zajęcia równoczesne z sobotnimi treningami dla dzieciaków oraz dodatkowy termin w tygodniu.
 .
Aby rozpocząć potrzebna jest tylko chęć, własne ciało i mata. Zbudujemy grupy i praktykę tak, aby była ona dobra dla każdego bez względu na stopień zaawansowania. Będę też uważać na ewentualne indywidualne trudności czy ograniczenia zdrowotne. Joga prowadzona w zgodzie i spokoju jest dobra dla każdego. Na 100%. Planowo zajęcia będą trwały 1- 1,5h.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania indywidualne czy osobiste to piszcie śmiało maurin21@gmail.com.
 .
Ashtanga jest jedną z form, oraz wywodzi się od Vinyasa Jogi, w której następuje ciągły ruch, podobnie jak podczas Powitania Słońca. Każdy ruch w Ashtandze wykonywany jest podczas wdechu. W pozycji trwa się przez około 5 pełnych oddechów, po czym z wydechem następuje przejście do kolejnej. Ashtanga zwiększa elastyczność, oczyszcza organizm z toksyn i wycisza ciało i umysł. Dodatkowo pięknie rzeźbi i wzmacnia ciało.
 .
Czekam na Was na macie!
xoxo
Marysia