Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

22 841 49 34

Skiis

Wszystko zaczęło się od naszej miłości do nart.

Witamy serdecznie wszystkich narciarzy. Tych małych, nieco starszych oraz zupełnie dorosłych. Takich, którzy są już z nami dłużej, oraz takich którzy pojawią się w naszym klubie po raz pierwszy. Witamy zawodników, Rodziców, szkoleniowców oraz wszystkich sympatyków narciarstwa w WTS DeSki. W naszym klubie kompleksowo myślimy o stopniowym rozwijaniu umiejętności narciarskich i ogólnosportowych. Zapraszamy do zapoznania się z planem szkoleniowym.

Obozy narciarskie

Tutaj znajduje się nasza pełna oferta wyjazdowa. Organizujemy obozy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jeździmy zarówno w Tatry jak i w Alpy. Oferta 2023/24 już dostępna! Zapraszamy.

Więcej

deski fighters aktualnosci
DeSki Fighters

DeSki Fighters to grupa sportowa dla dzieci i młodzieży w wieku 8-17 lat, mająca za zadanie rozwijać w dyscyplinie narciarstwa alpejskiego i snowboardu, ale nie tylko.

Więcej

urwiski pro
Urwiski Pro

Odpowiednik grupy DeSki Fighters 5 – 7 latków. Grupa ma za zadanie już od najmłodszych lat rozwijać dzieci w dyscyplinie narciarstwa alpejskiego, ale nie tylko.

Więcej

trening na rolkach
Treningi Inline Alpine

Cykl treningów rolkowych to doskonałe uzupełnienie letnich treningów narciarskich. Zajęcia są prowadzone przez Antka Zalewskiego – Mistrza Polski we wrotkarstwie alpejskim.

Więcej

narty w warszawie
Szkoła Szczęśliwice

Zajęcia na sztucznym stoku stanowią istotny element rocznego cyklu treningowego. Są uzupełnieniem treningów ogólnorozwojowych oraz przygotowaniem do treningu na śniegu.

Więcej

npm
Narciarski Puchar Mazowsza

NPM to duża impreza dla narciarzy alpejskich z ambicjami sportowymi. To nie tylko sportowa rywalizacja ale również impreza towarzyska, okazja do spotkania znajomych z wielu narciarskich pokoleń.

Więcej

Nasi instruktorzy

W Deskach przykładamy ogromną wagę do kwalifikacji naszych instruktorów. Możecie być pewni, że odpowiednia zadbają o Was i Wasze pociechy. Poznaj naszych instruktorów!

Więcej