Narty

Wszystko zaczęło się od naszej miłości do nart

Witamy serdecznie wszystkich narciarzy. Tych małych, nieco starszych oraz zupełnie dorosłych. Takich, którzy są już z nami dłużej, oraz takich którzy pojawią się w naszym klubie po raz pierwszy. Witamy zawodników, Rodziców, szkoleniowców oraz wszystkich sympatyków narciarstwa w WTS DeSki. W naszym klubie kompleksowo myślimy o stopniowym rozwijaniu umiejętności narciarskich i ogólnosportowych. Zapraszamy do zapoznania się z planem szkoleniowym.

obóz narciarski
Obozy narciarskie

Tutaj znajduje się nasza pełna oferta wyjazdowa. Organizujemy obozy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jeździmy zarówno w Tatry jak i w Alpy. Oferta 2022/23 już dostępna! Zapraszamy.

 

Zajrzyj po szczegóły

deski fighters aktualnosci
DESKI FIGHTERS

DeSki Fighters to grupa sportowa dla dzieci i młodzieży w wieku 8-17 lat, mająca za zadanie rozwijać w dyscyplinie narciarstwa alpejskiego i snowboardu, ale nie tylko.

 

Zajrzyj po szczegóły

urwiski pro
URWISKI PRO

Odpowiednik grupy DESKI FIGHTERS dla 5 – 7 latków. Grupa ma za zadanie już od najmłodszych lat rozwijać dzieci w dyscyplinie narciarstwa alpejskiego, ale nie tylko.

 

Zajrzyj po szczegóły

trening na rolkach
Treningi Inline Alpine

Cykl treningów rolkowych to doskonałe uzupełnienie letnich treningów narciarskich. Zajęcia są prowadzone przez Antka Zalewskiego – Mistrza Polski we wrotkarstwie alpejskim.

 

Zajrzyj po szczegóły

narty w warszawie
Szkoła Szczęśliwice

Zajęcia na sztucznym stoku stanowią istotny element rocznego cyklu treningowego. Są uzupełnieniem treningów ogólnorozwojowych oraz przygotowaniem do treningu specjalistycznego na śniegu.

 

Zajrzyj po szczegóły

Narciarski Puchar Mazowsza

NPM to duża impreza dla narciarzy alpejskich z ambicjami sportowymi. To nie tylko sportowa rywalizacja ale również impreza towarzyska, okazja do spotkania znajomych z wielu narciarskich pokoleń.

 

Zajrzyj po szczegóły

instruktorzy narciarstwa
Nasi instruktorzy

W Deskach przykładamy ogromną wagę do kwalifikacji naszych instruktorów. Możecie być pewni, że odpowiednia zadbają o Was i Wasze pociechy. Poznaj naszych instruktorów!

 

Zajrzyj po szczegóły