Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

22 841 49 34

Struktura rozwoju narciarza

Sekcja sportów zimowych WTS DeSki
Zapraszamy do zapoznania się ze strukturą naszej sekcji narciarskiej i planami szkoleniowymi dla kolejnych grup wiekowych

W WTS DeSki kompleksowo myślimy o stopniowym rozwijaniu umiejętności narciarskich i ogólnosportowych. Zapraszamy do zapoznania się z z planem szkoleniowym, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Program szkoleniowy jest przeznaczony zarówno dla amatorów kochających góry i aktywny wypoczynek, lecz także dla rodziców chcących by ich dzieci osiągały sportowe sukcesy. Wielu obecnych instruktorów klubu zaczynało właśnie od najmłodszych grup deskowiczów. Staramy się rozwijać pasję do narciarstwa w każdym jego przejawie. Zapraszamy do wspólnego uprawiania skitouringu, narciarstwa biegowego, inline alpine oraz innych sportów.

W sprawie zapisów, oferty i wszelkich informacji dotyczących sekcji sportów zimowych prosimy zwracać się do Biura WTS DeSki – kontakt. Po wszelkie informacje w sprawach merytorycznych i szkoleniowych zapraszamy do instruktorów odpowiedzialnych za poszczególne bloki.