Treningi na Szczęśliwicach

Treningi na Górce Szczęśliwickiej w sezonie 2018/19

Zajęcia na sztucznym stoku są świetnym przygotowaniem przed sezonem zimowym w górach. Przypominamy sobie uczucie założonych butów, szybką orientację na wyciągu, doskonalimy technikę jazdy, a przy tym wszystkim świetnie się bawimy. Dla chętnych organizować będziemy starty w zawodach takich jak Warszawska Liga Alpejska i Warszawska Liga Narciarska.

Grupy zorganizowane dedykowane są dzieciom z roczników 2014 i starszym, potrafiącym samodzielnie wjeżdżać na orczyku i samodzielnie zjeżdżać. Na zajęcia indywidualne zapraszamy narciarzy i snowboardzistów na każdym poziomie zaawansowania.

PŁATNOŚCI: (Opłata obejmuje cały sezon, nie zawiera kosztu karnetu, uprawniającego do wejścia na matę.)

Pakiet 2 razy w tygodniu – 1 300 zł

Pakiet 1 raz w tygodniu –  700 zł


KALENDARZ ZAJĘĆ

WTORKI – godzina 18:00-19:30

Październik

16,23,30,

Listopad

06,13,20,27,

Grudzień

04,11,18,

Styczeń

08, 15, 22,

 

CZWARTKI – godzina 18:00-19:30

Październik

18,25,

Listopad

08,15,22,29,

Grudzień

06,13,20,

Styczeń

03, 10, 17,24


Jak się zapisać?
Przesłać zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy.
Dokonać wpłaty w biurze lub na konto klubu przed pierwszymi zajęciami.


Kontakt:
Kierownik Szkoły: Kasia Lutoborska
szkolaszczesliwice@deski.org

Imię i nazwisko uczestnika lub uczestników

Datę/y urodzenia

Numer telefonu

Adres e-mail

Imię i nazwisko rodzica

NartySnowboard

Rodzaj lekcji
Lekcje indywidualneLekcje grupowe

Najbardziej odpowiadający termin zajęć

Dodatkowe informacje

Wymagana zgodaWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych podanych w powyższym formularzu dla potrzeb realizacji celów Statutowych przez Stowarzyszenie Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie o tym, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, oraz o przysługujących mi prawach w tym w szczególności do dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przeniesienia danych osobowych, wniesienia skargi do organu ochrony danych osobowych, cofnięcia w każdym czasie zgody bez podania przyczyny oraz bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a ponad to do sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Informacja o przetwarzaniu danych przez WTS DeSki.

Zaznacz, by dostawać informacje o obozach i zniżkachWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204z zm.) Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie o tym, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, oraz o przysługujących mi prawach w tym w szczególności do dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przeniesienia danych osobowych, wniesienia skargi do organu ochrony danych osobowych, cofnięcia w każdym czasie zgody bez podania przyczyny oraz bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a ponad to do sprzeciwu wobec przetwarzania danych.