Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

deski warsaw players 22 841 49 34

Szkolenie rekreacyjne tenisa dla dorosłych

  • tenis dla dorosłych

Szkolenie rekreacyjne dla dorosłych

UWAGA! W odpowiedzi na Wasze liczne prośby, nasza Szkoła Tenisa dla Dorosłych organizuje specjalne lipcowe treningi letnie. 🌞 To doskonała okazja, aby utrzymać formę i cieszyć się tenisem również poza standardowym sezonem.
Zapraszamy na treningi w tygodniu, w godzinach 18:00 – 21:00. Więcej informacji i zapisy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów stworzyliśmy sekcję tenisa dla dorosłych. Szkolenie to przeznaczone jest zarówno dla osób, które nie miały do tej pory styczności z tenisem, jak i dla tych, które chciałyby podnieść swoje umiejętności techniczne.

Szkolenie dzielimy na 5 poziomów umiejętności:

BASIC  dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z tenisem. Zajęcia mają na celu naukę podstawowych technik i uderzeń oraz na poprawę koordynacji ruchowej.
BASIC + dla osób, które pierwszy krok z tenisem mają już za sobą. Zajęcia mają za zadanie utrwalać technikę uderzeń oraz sposób poruszania się po korcie.
SEMI  dla osób, które opanowały już podstawowe uderzenia i chcą rozpocząć przygodę z grą na punkty. Zajęcia mają za zadanie naukę podstawowych taktyk gry, doskonalenie techniki uderzeń oraz poprawę kondycji i koordynacji ruchowej.
SEMI +  dla osób, które opanowały już podstawowe uderzenia i taktyki gry, ale chcą doskonalić swoją grę w różnych warunkach i sytuacjach meczowych. Zajęcia skupiają się na rozwijaniu zaawansowanych umiejętności technicznych, taktycznych oraz mentalnych, takich jak: gra pod presją, konstruowanie punktów oraz czytanie gry przeciwnika.
PRO zajęcia dla doświadczonych i zaawansowanych graczy, którzy pragną poprawić umiejętności gry na punkty. Podstawą treningu są ćwiczenia opierające się na kontroli kierunku, głębokości oraz zmianie odległości uderzeń zarówno przy uderzeniach forehand jak i backhand podczas gry w średnim i wysokim tempie.

Zajęcia prowadzone są w grupach 4-5 osobowych przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Grupy szkoleniowe dopasowane są pod względem umiejętności. W trakcie treningów uczestnicy mają okazję skorzystać z najnowocześniejszych sprzętów i pomocy trenerskich.

cykl szkoleniowy wts deski

Uzupełnieniem sezonu letniego jest sezon wakacyjny, podczas którego oferujemy udział w rodzinnych obozach tenisowych. Dodatkowo uczestnicy mogą brać udział w DeSkowej Lidze Challengerze, gdzie będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w grze na punkty. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych metod nauczania oraz poprzez indywidualne podejście do każdego uczestnika mamy pewność, że treningi prowadzone są nie tylko w najbardziej efektywny sposób, ale także w pozytywnej atmosferze.

CENNIK AKADEMII TENISOWEJ

ZAJĘCIA NIE ODBYWAJĄ SIĘ W TERMINACH

15 – 28.01.2024
30.03 – 1.04.2024
29.04 – 5.05.2024
30.05.2024
21.06.2024 – OSTATNIE ZAJĘCIA

Przerwa wakacyjna od 22 czerwca do 1 września 2024 r.

KONTAKT