Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

22 841 49 34

Indywidualne Lekcje Tenisa

  • indywidualne lekcje tenisa

Zapraszamy na indywdualne lekcje tenisa.

Zapraszamy do skorzystania z programu indywidualnych treningów tenisowych dla dorosłych. Każdy trening jest prowadzony przez doświadczonych i przyjaznych trenerów, a celem naszego Managera Gabriela jest zapewnienie idealnego dopasowania trenera do ucznia na korcie.

Nasza oferta treningów indywidualnych obejmuje następujące opcje:

  • Trening Indywidualny – Podczas treningów dedykowany trener skupi się wyłącznie na Państwa rozwoju na korcie.
  • Trening dla 2 osób – Wierzymy, że najlepsze postępy naszych klubowiczów są osiągane podczas treningów w duecie z partnerem o podobnym poziomie umiejętności. Szczególnie polecamy tę formę treningu.
  • Trening dla 3 osób – Dzięki naszym treningom indywidualnym dla trzech osób możecie Państwo cieszyć się grą w grupie, zachowując jednocześnie indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Cennik

1 osoba

2 osoba

3 osoba 

Kort

Koszt 1 treningu

150 zł

+ 50 zł

+ 50 zł

Zgodnie z cennikiem

Trening indywidualny możliwy jest dla maksymalnie 3 osób.
Opłata za kort zgodnie z cennikiem kortów.

Informacje dodatkowe

  • W okresie wakacyjnym dzieci i młodzież do 18 roku życia będący Członkami Klubu WTS DeSki (opłacone składki) mogą bezpłatnie korzystać z naszych kortów; rezerwacji można dokonać tylko w dniu gry.
  • W przypadku niewykorzystania opłaconych kortów z powodu złych warunków atmosferycznych osoba posiadająca karnet może „odegrać” utracone godziny w ciągu 7 dni w dowolnym wolnym terminie.  

Kontakt

+48 690 206 446
gabriel.nowakowski@deski.org