Kurs na Demonstratora Szkolnego oraz Pomocnika Instruktora SITN PZN

Jesteśmy licencjonowaną szkołą SITN PZN dzięki czemu podczas naszych obozów uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w kursach na stopnie instruktorskie SITN PZN, jedynej polskiej, uznanej na świecie organizacji kształcącej instruktorów narciarstwa.

Jest to świetna okazja by zamienić pasję w sposób na życie.

W tym roku prowadzimy:

Obozy na których będzie można wziąć udział w kursach to:

Na stopień DEMONSTRATORA

Na stopień Pomocnika Instruktora – Poziom 1 – część Techniczna

Na stopień Pomocnika Instruktora – Poziom 2 – część Metodyczna

Warunkiem przystąpienia do kursu na stopień Pomocnika Instruktora – Poziom I jest zaliczenie Zawodów Regionalnych i uzyskanie odpowiedniego wyniku, czyli:

Wychodząc na przeciw, jesteśmy w stanie zapewnić pomoc w postaci trenera, który na miejscu, zajmie się zawodnikami, zgłosi na zawody, przygotuje sprzęt i wesprze uczestników na starcie. Jeżeli będzie odpowiednia liczba chętnych możemy także zorganizować wyjazd na zawody z Warszawy.

*Kursy odbędą się przy zgłoszeniu minimum 5 osób na poszczególną część.
*Terminy Zawodów Regionalnych podczas których możemy zapewnić takie wsparcie będą publikowanie na naszej stronie oraz drogą mailową do osób, które zgłoszą swoje zainteresowanie.
*Udział w każdych zawodach daje szansę na zrobienie niezbędnego minimum do wzięcia udziału w Kursie na Pomocnika Instruktora, tak więc można próbować kilka razy.
*Przyszli demonstratorzy nie muszą brać udziału w tych zawodach.

Kursy poprowadzą: Andrzej Milewski, Kazimierz Łodziński, Anita Łodzińska –  Instruktorzy Wykładowcy SITN PZN z wieloletnim doświadczeniem.