Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

22 841 49 34

Liga Tenisowa DeSki Warsaw Players

deski warsaw players

Liga Tenisowa DeSki Warsaw Players.

Gotowi na emocje, rywalizację i przyjaźń na korcie? Dołącz do Ligi Tenisowej Deski Warsaw Players, gdzie pasja do tenisa łączy się z żywą społecznością tenisową Warszawy!

GRAJ GDZIE CHCESZ W WARSZAWIE – Masz możliwość gry na dowolnym obiekcie w Warszawie, na dowolnym korcie, który Ci odpowiada. A jeśli marzysz o chwale, Mistrzostwa dla ośmiu najlepszych zawodników sezonu czekają na Ciebie w naszym ekskluzywnym klubie tenisowym Deski.

DLA TENISISTÓW NA KAŻDYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA

ŚLEDŹ SWOJE POSTĘPY  – Dzięki naszej specjalnej stronie internetowej Warsaw Players, łatwo dodasz swoje wyniki, sprawdzisz swoje miejsce w rankingu i dostaniesz dostęp do cennych informacji o wszystkich swoich meczach. Bądź na bieżąco z własną grą jak nigdy dotąd!

OPŁACALNE I ELASTYCZNE – Za jedyne 250 zł zyskujesz dostęp do niesamowitego doświadczenia tenisowego. Co najlepsze, nie ma żadnego terminu na dołączenie, możesz zarejestrować się w dowolnym momencie, wypełniając poniższy formularz.

PROSTA REJESRACJA – Wystarczy podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu, aby rozpocząć tę ekscytującą przygodę tenisową.

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI, NIE TYLKO DO LIGI – W Deski Warsaw Players, jesteśmy bardziej niż tylko ligą – jesteśmy zgraną społecznością. Naszą główną wartością jest zapewnienie najlepszej obsługi klienta i budowanie poczucia wspólnoty wśród wszystkich naszych członków.

Określ swój poziom gry

Gracz dopiero rozpoczyna grę w tenisa.

Gracz ma małe doświadczenie w uderzaniu piłek i ciągle pracuje nad utrzymaniem piłki w grze niezależnie od ich tempa.

Potrafi utrzymać wolne piłki w grze, jednak brakuje mu doświadczenia. Ma widoczne braki w technice, ma pojęcie o podstawach gry singlowej i deblowej.

Uczy się oceniać lot piłki, ale ma słabą umiejętność krycia kortu (brak dostatecznej znajomości geometrii kortu). Wytrzymuje krótkie wymiany prowadzone w wolnym tempie z graczami o podobnych umiejętnościach.

Radzi sobie z uderzeniami granymi w średnim tempie. nie czuje się komfortowo przy wszystkich uderzeniach. Ma kłopoty z uzyskaniem odpowiedniej kontroli, głębokości i siły uderzeń.

Umie wybierać uderzenia w zależności od sytuacji, ale nadal ma problem z ich głębokością i z ich doborem. Zaczyna wykazywać pewną agresję w grze przy siatce, poprawił krycie kortu i uczy się pracy zespołowej w deblu.

Umie dobierać uderzenia pod względem kontroli, głębokości z forhendu i bekhendu przy różnych zagraniach plus zdolność do grania z powodzeniem lobów, smeczy, uderzeń przygotowawczych do ataku przy siatce i wolejem. Czasem wymusza błędy serwisem i widać u niego umiejętność gry zespołowej w deblu. Może przegrywać wymiany przez brak cierpliwości.

Zaczyna nabywać umiejętność posługiwania się siłą i rotacją i zaczyna radzić sobie z tempem, ma dobrą pracę nóg, umie kontrolować głębokość zagrań i zaczyna dobierać taktykę do danego przeciwnika. Umie uderzać pierwszy serwis silnie i dokładnie i plasować drugi serwis. Ma tendencję do przestrzeliwania trudnych zagrań. W deblu gra agresywnie (ofensywnie).

Ma dobrą antycypację uderzeń i czasami zagrywa efektowne piłki. Posiada regularność, na której może opierać grę. Umie grać regularne winnery i wymuszać błędy przeciwnika po jego krótkich piłkach. Umie operować wolejem (kończyć nim). Umie grać loby, skróty, półwoleje i smecze. Umie uzyskać odpowiednią głębokość uderzeń i rotację przy większości drugich serwisów.

Jego główną bronią jest siła i/lub regularność. Może zmieniać taktykę i styl gry w czasie meczu i umie grać efektywnie pod presją.

Zasadniczo nie potrzebuje wskaźnika NTRP. Dawne lub obecne rankingi mówią za niego. tTn gracz był/jest notowany w krajowych rankingach.

Żyje z tenisa – zawodowiec.

Kontakt

gabriel.nowakowski@deski.org
marcin.bukowski@deski.org