Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

deski warsaw players 22 841 49 34

Pokoje surferskie na wynajem

domki na wynajem w chałupach

Pokoje surferskie na wynajem w Chałupach, Baza DeSki.

Domek 4 osobowy – 300 zł / doba
Śniadanie (możliwość zorganizowania tylko dla zorganizowanych grup od min. 10 osób) – 30 zł / osoba

Obowiązuje płatność z góry.

Na terenie bazy znajduje się mała przestrzeń, w której można przyrządzić sobie ciepły napój lub nie wymagający gotowania posiłek.

W odpowiedzi na Wasze potrzeby, w tym roku stworzyliśmy w Bazie idealną przestrzeń do pracy. Mamy dwa biurka, jedno niskie do siedzenia na pufach, drugie ze standardowymi krzesłami. Każde biurko ma 6 stanowisk. Dla tych, którzy lubią pracować na świeżym powietrzu – taras z leżakami. Oczywiście mamy również szybki Internet! Nasz HOME OFFICE dostępny jest od 3 do 23 czerwca oraz od 24 sierpnia do 15 września!

WYPOSAŻENIE POKOI:

domki 1-9: dwa dwupiętrowe łóżka, dwie duże szafy, 4 szafki, materace, prześcieradła;
domki 10-12: dwa dwupiętrowe łóżka, szafa, miejsce pod łóżkiem na schowanie np. walizki, materace, prześcieradła.

1. Doba rozpoczyna się o godz. 12:00 i od tej godziny można się zakwaterować w pokojach i do tej godziny trzeba też opuścić pokoje ostatniego dnia pobytu.

2. Jesteśmy otwarci do godz. 19:00, więc jeżeli ktoś nie wyrobi się z przyjazdem do tej godziny, prosimy o wcześniejszą informację do naszego bosmanatu (693334060), żebyśmy mogli udzielić dalszych instrukcji.

3. Jeżeli ktoś przyjeżdża do naszej bazy samochodem, prosimy najpóźniej tydzień przed przyjazdem podać numer rejestracyjny pojazdu. Nie mniej jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować miejsca parkingowego z powodu bardzo ograniczonej ilości miejsc parkingowych w bazie. Za parking i wpuszczanie samochodów na kemping odpowiadają władze kempingu.

a) Jeżeli ktoś zostanie wpuszczony na kemping i znajdzie wolne miejsce parkingowe, ma obowiązek od razu udać się do recepcji kempingowej (w godz. jej pracy) i opłacić parking, powołując się na nocleg w naszej bazie.

b) Jeżeli ktoś nie zostanie wpuszczony na kemping, sugerujemy wypakować samochód, zatrzymując się w zatoczce tuż za wjazdem na kemping, a następnie zaparkować samochód w Chałupach lub we Władysławowie. W razie potrzeby możemy zaoferować transfer na kemping w cenie. 30 zł.

4. Pokoje surferskie są wyposażone w łóżka piętrowe, materace i szafy. Prosimy o zabranie ze sobą prześcieradeł, śpiworów, poduszek, koca (jeżeli marzniecie w nocy), ręczników.

5. Na terenie bazy znajduje się lodówka, mikrofalówka, toster, ekspres przelewowy, czajnik, z których jak najbardziej można skorzystać.

6. Na terenie kempingu znajdują się sanitariaty z wejściem otwieranym na kartę. Każdy pokój dostaje 2 karty do łazienki i wyjeżdżając musi je zwrócić do bosmanatu. Za zgubioną kartę należy zapłacić 30 zł.

7. Nasza baza jest cała wyposażona w monitoring.

8. Na terenie bazy segregujemy śmieci, prosimy o zwrócenie na to uwagi.

9. Baza jest wyposażona w wifi, które działa w budynku głównym, w bosmanacie można uzyskać informację o loginie i haśle.

10. UWAGA!!! Nie posiadamy farelek w bazie!!!

Kemping Solar, Chałupy 4
ul. Droga Helska 4, 84 -120 Władysławowo
Dojazd: czwarty camping po prawej stronie od Władysławowa w kierunku Helu.

KONTAKT:
Kierownik Szkoły: +48 693 334 060