Over 35 years of passion and experience

22 841 49 34
Obóz tenisowy Łeba 2

Obóz tenisowy Łeba 2

DeSki w Łebie, obóz sportowo- tenisowy w pensjonacie Nord 07.07-19.07.2016

Relacja pióra Zuzi i Hani:

W wyjeździe wzięło udział dwudziestu siedmiu uczestników oraz trzech trenerów. Obóz przebiegł bez żadnych zakłóceń. Doskonale położony ośrodek, w którym mieszkaliśmy i miejsca otaczające hotel (basen, korty tenisowe, hala, boisko do siatkówki) umilały nasz pobyt.

Równocześnie w trakcie trwania całego obozu rozgrywana była talentiada obozowa, na którą składały się następujące sprawdziany: zbieranie pięciu piłek, czteroskok z miejsca, sztafeta, gra terenowa”50”,  skakanka, bieg na 20 metrów, quiz wiedzy ogólnej, bieg na 350 metrów, baloniada,  itp.

W czasie naszego pobytu trzykrotnie spacerowaliśmy po plaży, a nawet pływaliśmy w morzu. Byliśmy również w parku rozrywki, gdzie mogliśmy pokonać trasę parku linowego lub przejechać się gokartami.

Niestety, pogoda nie zawsze nam sprzyjała, ale nawet wtedy wszyscy aktywnie brali udział w zajęciach na hali lub grali w gry planszowe.
Pod koniec obozu odbyły się cztery turnieje singlowe. Wszyscy z wielką determinacją brali w nich udział.

Ostatniego dnia było rozdanie nagród za turnieje i talentiadę. Wyłoniliśmy również obozowicza oraz obozowiczkę fair-play. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia oraz dostaliśmy obozowe ręczniki.
Bardzo miło spędziliśmy czas grając w tenisa w przyjaznej i zabawnej atmosferze. Wszyscy mamy nadzieję, że spotkamy się w takiej ekipie również za rok.

Zuzia Górska i Hania Jurgielewicz

 

Wyniki zawodów sportowych:

– Talentada: Im. : „Piorunochrony Pazdana” w składzie: Krzysiu Fryzik, Marta Popielska, Kuba Hudyka, Jan Zdulski, Kacper Orłowski, IIm. – „ Małpeczki”: Wiktor Czerniewski, Zuzia Górska, Adam Olesiński, Aleks Prężyna, Wojtek Wójcik, Ala Prężyna, IIIm. -„Janoszaki”, IVm. – „K.S. Przyszłość”, Vm. -„Dzikie Koty”

Turnieje tenisowe: -w grupie przyszłych gwiazd wygrała Ala Prężyna, IIm. Szymon Stępczyński, IIIm. Kuba Gregorowicz.

– miejsca w grupie sportowej: Im. Wiktor Czerniewski, IIm. Krzysiu Fryzik, IIIm. Kinia Obcowska, IVm. Marta Popielska, Vm. Franek Łodziński.

– …a w grupie „Łebskiej”: Im. Hania Jurgielewicz, IIm. Gabryś Winckler, IIIm. Aleks Prężyna i Kosma Gaillard.

– wśród najdłużej grających w tenisa „ Samograjków”: Im. Kuba Hudyka, IIm. Kamil Jarzębowski, IIIm. Wojtek i Mikołaj Wójcikowie.

Rozegraliśmy również, szybki turniej deblowo- mikstowy w grupach starszej i młodszej, a na koniec w głosowaniu tajnym i poufnym głosami kolegów i koleżanek, zostali wyłonieni „obozowicze Fair Play”. Tego zaszczytu dostąpili Hania Jurgielewicz i Mikołaj Wójcik.

Warto podkreślić charyzmę wielu nietuzinkowych postaci, bez których obóz nie byłby tak barwny, szczególne podziękowania dla Zuzi, która kreatywnie, wielokrotnie podejmowała inicjatywy min. taneczne i to właśnie dzięki Zuzi na długo zapamiętamy „Belgijkę”.

W zdrowiu i szczęściu do samego końca obóz poprowadziła kadra w składzie: Karolina, Piotr i Sebastian.

Do zobaczenia na kortach.

 

Więcej zdjęć do obejrzenia na fanpage DeSki Tenis.