Over 35 years of passion and experience

22 841 49 34
Pierwszy trening DeSki PRO Team

Pierwszy trening DeSki PRO Team

Zajęcia w nowo powstałej grupie rozpoczynamy od treningu rowerowego! Serdecznie zapraszamy już w najbliższą Środę (25.11) o godz. 18:00 – zbiórka w Klubie WTS DeSki. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży z roczników 2007-2011. Prosimy o zabranie własnych rowerów, kasków i oświetlenia!

Zajęcia w tej grupie odbywać się będą dwa razy w tygodniu. W Soboty oraz jeden dzień w dniu powszednim – będziemy informować na bieżąco. 

Treningi będą nastawione na przygotowanie do sezonu zimowego, w szczególności do narciarstwa alpejskiego. Aby odpowiednio przygotować się do sezonu dużą wagę musimy poświęcić na trening ogólnorozwojowy: koordynacja, szybkość, wytrzymałość oraz siła.

W związku z tym, jeden z treningów w tygodniu będzie treningiem ogólnym- biegowym, natomiast drugi, formą aktywnego spędzenia wolnego czasu: gry zespołowe, zabawy integracyjne, wycieczki rowerowe lub gimnastyka.

Zależy nam na tym, aby pokazać Państwa dzieciom i młodzieży różne formy spędzania wolnego czasu, ale przede wszystkim chcemy zarazić ich miłością do sportu! W przyszłości planujemy także wyjazdy zagraniczne oraz zawody. Zapraszamy miłośników narciarstwa jak i i snowboardu. 

Koordynatorem grupy jest Kacper Reszke – instruktor z wieloletnim doświadczeniem i stażem przy pracy z młodzieżą.

Kontakt:
📧kacper.reszke@deski.org
📱692 422 892