Over 35 years of passion and experience

22 841 49 34
I edycja WLW 2020

I edycja WLW 2020

Pierwsza edycja Wakacyjnej Ligi Windsurfingowej za nami! W ostatni czwartek kilkudziesięciu młodych windsurferów i windsurferek zebrało się na kempingu Kaper w bazie Oddech aby rywalizować o najwyższe stopnie podium. Mimo lekkiej niepogody uśmiechy dopisywały, a północno zachodni wiatr dopomógł niektórym złapać kilka ślizgów na trasie zawodów. Na starcie nie mogło oczywiście zabraknąć silnej reprezentacji Baza WTS DeSki. 

Łącznie wystawiliśmy siedmioro zawodników i zawodniczek, którzy startowali w trzech kategoriach wiekowych. Walka nie należała do najłatwiejszych, zawodnicy, parafrazując piłkarski żargon, gryźli wodorosty i bili się o nawet najmniejszy szkwał!

Finalnie Deskowicze zajęli trzecie miejsce (Marysia) w kategorii B, siódma, ósma oraz dziesiąta pozycja kategorii C należała do Kuby, Kajtka i Stefana, w dziewczynach Zosia uplasowała się na siódmej pozycji.

Najstarsze zawodniczki z kategorii D zajęły najniższy stopień podium, czwarte oraz piąte miejsce ( Kinga, Ewa i Kaja). Gratulujemy wszystkim młodym adeptom żeglarstwa deskowego i od razu zapraszamy na kolejną edycję WLW która odbędzie się już 9. sierpnia w bazie BoSport na kempingu Chałupy 3.

Do zobaczenia!