Over 35 years of passion and experience

22 841 49 34
Zamknięcie klubu do odwołania

Zamknięcie klubu do odwołania

Drodzy Klubowicze, Uczestnicy, Klienci, Sympatycy,

W związku z wprowadzeniem przez Ministra Zdrowia rozporządzenia dotyczącego wprowadzenia w kraju stanu zagrożenia epidemicznego Zarząd WTS DeSki podjął decyzję o zamknięciu Klubu od dnia 14 marca 2020 r. do odwołania. W w/w okresie nie odbędą  się  zaplanowane wcześniej zajęcia organizowane przez nasze Stowarzyszenie w formie grupowej i indywidualnej, jak również nie będzie możliwości wynajęcia infrastruktury klubowej (korty do tenisa, korty do squasha, siłownia, teren zielony).

Sytuację związaną z epidemią monitorujemy na bieżąco. Będziemy Państwa informować niezwłocznie o wszelkich nowych decyzjach Zarządu Klubu. Prosimy śledzić informacje na naszej stronie internetowej, profilu na Facebooku oraz odczytywać wiadomości przesłane z biura. Liczymy na zrozumienie tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji i jak najszybsze ponowne spotkanie w Klubie.

Jednocześnie informujemy, że pracownicy biura WTS DeSki przez cały okres będą dostępni pod numerami telefonicznymi 601 327 834 oraz 693 334 060 i pocztą elektroniczną biuro@deski.org

Apelujemy także do wszystkich o zrozumienie i bezwzględne stosowanie się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia.

Trzymajcie się wszyscy zdrowo,

Zarząd WTS DeSki