Over 35 years of passion and experience

22 841 49 34
NPM 2022 – podsumowanie

NPM 2022 – podsumowanie

W ubiegły weekend (3 – 5.03.2022 r.) odbyły się zawody Narciarskiego Pucharu Mazowsza (Otwarte Mistrzostwa Warszawy, Memoriał Janka i Grześka oraz Puchar Rodzinny)

Zawody zorganizowaliśmy wspólnie z Warszawskim Klubem Narciarskim. Na starcie stawiło się przeszło 170 uczestników w 17 grupach wiekowych.

Pogoda w piątek przyniosła powrót zimy z lekkim opadem śniegu. Mimo to stok był twardy, dobrze przygotowany, a widoczność z dobrym kontrastem. Zawody rozpoczęły starsze grupy na pełnej trasie krzesła w Jurgowie. Następnie po przejeździe starszych grup, start został obniżony. A gigant przestawiony na taki z krótszymi odległościami dopasowanymi do młodszych zawodników.

Po przejeździe na zawodników czekał ciepły posiłek w namiocie na mecie. Gdy zawodnicy zajadali kiełbaski, warzywne szaszłyki i inne frykasy, ekipa biurowa przygotowywała dyplomy i nagrody.

Tuż przed rozdaniem jak co roku, upamiętniliśmy naszych kolegów Janka Rzeczkowskiego i Grześka Aksentowicza symbolicznym zjazdem po trasie z chłopakami.

Oficjalne wyniki: https://deski.org/narciarski-puchar-mazowsza/