Over 35 years of passion and experience

22 841 49 34

Tennis

Tenis to nasza wielka pasja, którą pragniemy się dzielić

Serdecznie witamy wszystkich miłośników tenisa. Tych, którzy są już z nami dłużej, oraz tych którzy pojawią się w naszym klubie po raz pierwszy. WTS DeSki to w pełni profesjonalny i kompleksowy ośrodek tenisowy, posiadający w swojej ofercie 8 oświetlonych, całorocznych kortów tenisowych. Oferujemy tenis dla najmłodszych od 6-go roku życia, starszych, ale także sekcję dla dorosłych! Obozy jak i półkolonie! Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie i swojej rodziny!

Sekcja rekreacyjna

Uczymy uczyć bawiąc tak, aby już od najmłodszych lat zaszczepiać w dzieciach pasję do uprawiania sportu.

Więcej

tenis 10
Tenis 10

Sekcja skierowana jest dla dzieci do 10 roku życia, które chciałyby spróbować swoich sił w rywalizacji sportowej.

Więcej

szkoła tenisa deski
Szkolenie dla dzieci i młodzieży

Tenisowe szkolenie rekreacyjne i zawodnicze w Szkole Tenisa WTS DeSki prowadzone są przez dyplomowanych trenerów i instruktorów tenisa.

Więcej

szkolenia indywidualne tenis
Szkolenie indywidualne

Zapraszamy na szkolenia indywidualne z trenerem. Trenując indywidualnie osiągniesz najlepszy progres.

Więcej

korty tenisowe deski
Korty tenisowe

W nowoczesnej hali tenisowej mieszczą się cztery korty o nawierzchni twardej. Na terenie klubu znajdują się też cztery oświetlone, całoroczne korty  o nawierzchni z mączki ceglanej.

Więcej

szkola tenisa dla doroslych
Szkoła tenisa dla dorosłych

Zapraszamy na szkolenia grupowe dla dorosłych. Do wyboru dwie grupy zaawansowania: Basic- dla początkujących oraz Semi dla średniozaaansowanych.

Więcej

obozy tenisowe
Obozy tenisowe i półkolonie

W naszej ofercie znajdziecie obozy tenisowe dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych oraz sportowe półkolonie w Warszawie. Spędź z nami niezapomniane wakacje, grając w tenisa!

Więcej

instruktor tenisa
Kadra instruktorska

W Deskach przykładamy ogromną wagę do kwalifikacji naszych instruktorów. Możecie być pewni, że odpowiednia zadbają o Was i Wasze pociechy. Poznaj naszych instruktorów!

Więcej