Over 35 years of passion and experience

22 841 49 34
Nowa Restauracja DESKI

Nowa Restauracja DESKI

W dniu 31 maja 2020 r. zakończyliśmy współpracę ze spółką ZJEDZ, która na terenie naszego klubu prowadziła restaurację FEST Port Czerniakowski. Niestety epidemia koronawirusa i związane z nią zamknięcie wielu dziedzin życia, również gastronomii, doprowadziły do sytuacji, w której właściciele FESTU nie widząc możliwości dalszego działania poddali się.

Stanęliśmy zatem przed pytaniem co dalej. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać, ponieważ wszyscy myśleliśmy podobnie. To jest najlepszy czas żeby rozpocząć nowe rozdanie, żeby restauracja w DeSkach była nasza, żebyśmy mieli wpływ na to, co i jak będzie w niej podawane, żebyśmy sami tworzyli klimat tego miejsca, żeby godziny pracy restauracji były takie jakie naszym zdaniem powinny być, żeby w końcu po latach zawiesić szyld „Restauracja DeSki”. Pozostało tylko znaleźć osobę, która podejmie się pracy jako menager restauracji i która naszą wizję wcieli w życie. I w tym przypadku szybko doszliśmy do porozumienia, że najodpowiedniejszą osobą będzie związana od wielu sezonów z naszym klubem Zuzia Bocian. Kto ją zna to wie, że jest osobą niezwykle poukładaną, pracowitą i konsekwentną. Cele, które stawia przed sobą z reguły realizuje w stu procentach, a do tego cieszy się opinią osoby ciepłej, uśmiechniętej i przez wszystkich lubianej. Co więcej Zuzia naszą propozycję przyjęła, chociaż to zwrot o sto osiemdziesiąt stopni w jej życiu. Ale jak to mówią „kto nie ryzykuję, ten …”.

Za nami dwa miesiące przygotowań i wspólnej pracy i, no właśnie, wszystkich Was serdecznie zapraszamy w sobotę, 8 sierpnia 2020 r. na oficjalny pierwszy dzień działalności RESTAURACJI DESKI. Będzie dobre jedzonko, przygotowywane na bazie zdrowych i świeżych produktów, gotowanie na żywo, warsztaty jogi, fajna atmosfera, czas na pogawędki o życiu i o wszystkim z czym musieliśmy i musimy się dalej mierzyć. O pogodę nie musicie się martwić, zamówiliśmy jak najlepszą od samego rana do późnego wieczora. Informacyjnie dodamy, że członkom WTS DeSki, którzy okażą złotą kartę, przysługuje rabat w wysokości 20% na cały rachunek.

Liczymy gorąco, że przyjmiecie nasze zaproszenie,

Zuzia Bocian i Zarząd WTS DeSki