Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

deski warsaw players 22 841 49 34

Ada

Cześć jestem Ada. Moja przygoda z DeSkami zaczęła się, gdy miałam  6 lat i rodzice zabrali mnie na pierwszy obóz narciarski.

Przeszłam wszystkie etapy „deskowicza” (jeśli chodzi o narciarstwo), zaczynając od przedszkoli narciarskich, przez obozy z rodzicami we Włoszech, później obozy samodzielne, zawody (Ligi, Puchary Polski), kończąc na pomocniku instruktora narciarstwa. W zawodach odnosiłam różne sukcesy, ale moim największym osiągnięciem było zwycięstwo w zawodach z cyklu Pucharu Polski w Czarnej Górze i zajęcie 6 miejsca w klasyfikacji generalnej. Od kilku lat jeżdżę z dziećmi na obozy i zawody jako pomocnik instruktora oraz prowadzę treningi sobotnie, a od 2017 roku również treningi na Szczęśliwicach.

Z DeSkami jeździłam także na obozy tenisowe oraz windsurfingowe w #najlepszejbazynapółwyspie w Chałupach, gdzie nauczyłam się pływać na desce. To właśnie w Bazie możecie mnie spotkać latem w bosmanacie, gdzie przyjmuję zapisy na zajęcia i przybywających obozowiczów, zajmuję się dzieciakami na przedszkolach windsurfingowych i duuuuużo się uśmiecham.

Poza aktywnościami sportowymi studiuję International Relations na Uniwersytecie Warszawskim. Nie  lubię siedzieć w miejscu, muszę cały czas gdzieś działać albo uprawiać jakiś sport. Uwielbiam jeść lody, szczególnie we Włoszech. Bardzo lubię podróżować, a moim marzeniem jest zwiedzić cały świat!