Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

22 841 49 34

Obóz kondycyjny w Bazie DeSki na Helu

[rev_slider alias=”oboz kond”]

Obóz kondycyjny + Wind/kite na Solarze dla dzieci z roczników 2010 i starszych

Termin: 25.08- 01.09.2018

Cena:
1 790 zł / członkowie 1 740 zł

Cena zawiera:
– 6 noclegów z wyżywieniem,
– zajęcia ogólnorozwojowe, motoryczne przygotowujące do sezonu narciarskiego,
– szkolenie wind/kite,
– asekuracja i sprzęt podczas zajęć na wodzie,
– zajęcia dodatkowe: ciąganie za motorówką na kole, surfing, piłka plażowa, zajęcia sportowe,
– ubezpieczenie,

Cena nie zawiera transportu

Jak się zapisać?
– Wypełnić formularz zgłoszeniowy
– Dokonać wpłaty zaliczki (1 000 zł) w biurze lub na konto klubu w ciągu 7 dni od momentu zapisu ( w tytule podać imię i nazwisko, oraz który wyjazd)

II ratę należy wpłacić na 21 dni przed rozpoczęciem wyjazdu

formularz

  Imię/ona i nazwisko/a uczestnika/ów

  Datę/y urodzenia

  Pesel/e

  Adres/y zameldowania

  Adres/y do korespondencji

  Numer telefonu (do rodziców, gdy zgłoszenie obejmuje wyjazd młodzieżowy)

  Adres email (do rodziców, gdy zgłoszenie obejmuje wyjazd młodzieżowy)

  Wymagana zgodaWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych podanych w powyższym formularzu dla potrzeb realizacji celów Statutowych przez Stowarzyszenie Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie o tym, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, oraz o przysługujących mi prawach w tym w szczególności do dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przeniesienia danych osobowych, wniesienia skargi do organu ochrony danych osobowych, cofnięcia w każdym czasie zgody bez podania przyczyny oraz bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a ponad to do sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

  Informacja o przetwarzaniu danych przez WTS DeSki.

  Zaznacz, by dostawać informacje o obozach i zniżkachWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204z zm.) Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie o tym, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, oraz o przysługujących mi prawach w tym w szczególności do dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przeniesienia danych osobowych, wniesienia skargi do organu ochrony danych osobowych, cofnięcia w każdym czasie zgody bez podania przyczyny oraz bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a ponad to do sprzeciwu wobec przetwarzania danych.