Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

deski warsaw players 22 841 49 34

obóz narciarski Bukowina Tatrzańska 2

[rev_slider_vc alias=”obozSkiBukowina”]

Termin: 12 – 18.03.2017 r.

URWISKI – PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE WTS DESKI

Wyjazd dla dzieci od 4 lat z rodzicami


Zakwaterowanie: Pensjonat Willa Roztoka w Bukowinie Tatrzańskiej

Willa Roztoka to kameralny pensjonat  położony w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski – Bukowinie Tatrzańskiej. Czyste powietrze, doskonały klimat, malownicze krajobrazy oraz bliskość szlaków Tatrzańskiego Parku Narodowego sprawiają, że Bukowina Tatrzańska to doskonałe miejsce na wypoczynek w ciszy i spokoju przez cały rok. Miejscowość jest popularnym ośrodkiem sportów zimowych. Roztoka łączy sielankową atmosferę górskiego zacisza ze wszystkimi wygodami nowoczesnego kurortu, a połączenie tradycji i nowoczesności nadaje temu miejscu niepowtarzalny urok. Niewątpliwym atutem pensjonatu jest położenie blisko dużych stacji narciarskich (Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Jurgów, Czarna Góra, Rusiński Wierch) oraz basenów termalnych: Terma Bukovina i Terma Białka. Położony zaledwie 3 km od Białki Tatrzańskiej i 15 km od Zakopanego. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów, bezprzewodowy Internet, telewizję satelitarną, radio, lodówkę, telefon, czajnik elektryczny oraz zestaw do czyszczenia obuwia. www.roztoka.pl

Program wyjazdu:

Przyjazd na miejsce zaplanowany jest na godziny popołudniowe. Tego dnia po kolacji (ok. godz. 19.00) odbędzie się spotkanie ze wszystkimi uczestnikami wyjazdu. Tam przedstawione zostaną wszystkie szczegóły, dotyczące organizacji, szkolenia, itd.
Od następnego dnia, zaraz po śniadaniu (ok. godz. 9.00) najpierw dzieci, a zaraz potem dorośli udają się na stok. Obie grupy, wprawdzie z nieco innymi programami, ale robią wszystko aby stać się jeszcze lepszymi narciarzami. Zajęcia na śniegu, przedzielone są odpoczynkiem i posiłkiem w restauracji na stoku i trwają do ok. godz. 13.00. Powrót z zajęć odbywa się w odwrotnej kolejności, tzn. najpierw wracają Rodzice a następnie dzieci. Po obiedzie i odpoczynku dzieci spotykają się na drugiej części zajęć, które mogą mieć różnorodny charakter. Raz będą to zajęcia sportowe, raz plastyczne, na pewno nie zabraknie spotkania z przyrodą Tatr i kulturą podhalańską.
Pod koniec wyjazdu rozegrane zostaną zawody narciarskie, będzie też czas na wspólne narty Rodziców i dzieci….


Cena:

 • 2290 zł – dziecko 4-10 lat
 • 2450 zł – dziecko po ukończeniu 10 lat
 • 990 zł – osoba dorosła bez szkolenia
 • 600-1050 zł – szkolenie osoby dorosłej*

*Cena uzależniona od liczby uczestników (3-6 os).

Cena wyjazdu zawiera:
– zakwaterowanie w „Willa Roztoka”
– wyżywienie: trzy posiłki dziennie
– karnet narciarski (6 dni)
– opiekę i szkolenie (trenerzy i instruktorzy WTS DeSki)
– ubezpieczenie

Cena nie zawiera kosztu zakupu karnetów narciarskich dla osób dorosłych oraz dojazdu.
Dojazd: własny
Warunki płatności:
1000 zł – zaliczka (od osoby) płatna w momencie zapisu na obóz, pozostała kwota płatna najpóźniej na 21 przed rozpoczęciem obozu.

Formalności:
przesłać do biura WTS DeSki formularz zgłoszeniowy

 


formularz

  Wybierz obóz

  Imię/ona i nazwisko/a uczestnika/ów

  Datę/y urodzenia

  Pesel/e

  Adres/y zameldowania

  Adres/y do korespondencji

  Numer telefonu (do rodziców, gdy zgłoszenie obejmuje wyjazd młodzieżowy)

  Adres email (do rodziców, gdy zgłoszenie obejmuje wyjazd młodzieżowy)