Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

22 841 49 34

obóz narciarski Fai della Paganella (Ferie) 2

[rev_slider_vc alias=”FeriePaganella”]

Termin: 19.01 – 28.01.2018

Wyjazd dla dzieci z rocznika 2013 i starszych, z rodzicami oraz dla dorosłych bez dzieci


Zakwaterowanie: Hotel Al Sole****

Hotel Al Sole**** (Fai della Paganella)
Hotel Al Sole usytuowany przy przystanku skibus, 500m od wyciągu Santel i 100m od centrum miasteczka. Posiada pokoje wyposażone w najwyższy komfort: TV-sat, telefon, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Wszystkie pokoje mają balkon. Do dyspozycji gości prywatny parking, garaż, internet wi-fi, sala bar, sala zabaw dla dzieci, obszerne i komfortowe centrum Spa z basenem.
www.alsolehotel.info

Ośrodek narciarski: Fai della Paganella – Andalo
Fai della Paganella – Andalo to ośrodek wkomponowany w dziewiczy krajobraz Dolomitów Brenta. 70 km perfekcyjnie przygotowanych tras narciarskich (z 95% naśnieżaniem), nowoczesne wyciągi krzesełkowe i 2 gondole 8-osobowe gwarantują szybkie dotarcie na szczyt stoków. Różnorodność tras sprawia, że doskonale czują się tutaj zarówno doświadczeni i wymagający narciarze, jak i początkujący amatorzy białego szaleństwa. Najdłuższe trasy dochodzą do5-6 km. Na terenie całego kompleksu – między poszczególnymi stokami – znajduje się kilkanaście chatek góralskich, które strudzonym narciarzom oferują gorące i smaczne posiłki.

W Andalo znajduje się centrum sportu, gdzie skorzystać można z nowoczesnego centrum SPA, parku wodnego i lodowiska.

Koncepcja wyjazdu dla rodziców z dziećmi
Po przybyciu na miejsce, organizowane jest spotkanie z instruktorami, którzy przedstawiają plan zajęć na następne dni na śniegu dla dorosłych i dzieci. Wszystkie dzieci podzielone są na grupy, w zależności od wieku oraz umiejętności narciarskich (wśród dorosłych podstawowym kryterium jest stopień zaawansowania w jeździe na nartach). Zajęcia odbywają się w dwóch turach, które przedzielone są odpoczynkiem i posiłkiem w restauracji na stoku. Po zajęciach na śniegu, ok godz. 15.00-15.30 wszystkie grupy spotykają się umówionym miejscu. Po powrocie do hotelu i krótkim odpoczynku, dzieci udają się na dalsze zajęcia, które trwają ok 60-90 min. W tym czasie dorośli mają również okazję skorzystać z dalszej, tym razem teoretycznej części szkolenia, którego głównym tematem jest videoanaliza poczynań na stoku

Ok godz. 18.30-19.00 rozpoczyna się obiadokolacja w hotelowej restauracji, po czym dzieci udają się na zasłużony odpoczynek a dorośli korzystają z wolnego czasu i atrakcji przygotowanych przez hotel. Ostatni dzień na śniegu wygląda nieco inaczej, po przedpołudniowym szkoleniu, następuje spotkanie dorosłych z dziećmi, wspólny lunch na stoku a później tzw. narty rodzinne, na których rodzice mają okazję spotkać się na śniegu z dziećmi.


Cena:

Dwie osoby w pokoju:
4 590 zł osoba dorosła
4 370 zł dla dzieci z roczników 2002-2009
3 740 zł dla dzieci z roczników 2010-2013

Trzy i cztery osoby w pokoju:
3 990 zł dla dzieci z roczników 2002-2003
3 610 zł dla dzieci z roczników 2004-2009
2 490 zł dla dzieci z roczników 2010-2013

Cena wyjazdu zawiera:

  • dojazd komfortowym autokarem (wc, barek, video, klimatyzacja)
  • zakwaterowanie: pokoje 2-4 osobowe w hotelu Al Sole ****
  • wyżywienie: dwa posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja)
  • 6-dniowy karnet na ośrodek narciarski Andalo-Paganella
  • opiekę i szkolenie (trenerzy i instruktorzy WTS DeSki)
  • ubezpieczenie (KL, NNW, OC)

Cena nie zawiera kosztu dodatkowych posiłków na stoku dla dzieci.

Uwaga: cena wyjazdu może ulec zmianie przy wzroście kursu euro ponad 4,30 zł.

Warunki płatności:
1500 zł – zaliczka (od osoby) płatna w momencie zapisu na obóz, pozostała kwota płatna najpóźniej na 21 przed rozpoczęciem obozu


formularz
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]