Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

deski warsaw players 22 841 49 34
Zapraszamy do klasy tenisowej!
klasa teniskowa wts deski

Zapraszamy do klasy tenisowej!

Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki z siedzibą w Warszawie przy ulicy Zaruskiego 8 w porozumieniu z Warszawsko – Mazowieckim Związkiem Tenisowym i LXXV Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego w Warszawie przy ulicy Czerniakowskiej 128 kolejny rok z rzędu tworzy pierwszą klasę o profilu tenisowym, do której w pierwszej kolejności będą mogli uczęszczać czołowi zawodnicy z klubów Warszawy i województwa mazowieckiego. Ideałem byłoby, aby trzon tej klasy stanowili tenisiści powołani do kadry województwa mazowieckiego. W programie szkolnym klasy o profilu tenisowym znajduje się 10 godzin lekcyjnych przeznaczonych na ranny trening (6 godzin tenisa i 4 godziny zajęć ogólnorozwojowych /motorycznych).

Dzięki uprzejmości Dyrekcji szkoły, uczniowie klasy tenisowej, cztery razy w tygodniu rozpoczynają lekcje od treningów w oddalonym o 300 metrów od Liceum klubie DeSki. Po zajęciach, pod okiem trenera, wracają do budynku szkoły na pozostałe lekcje. Dla wszystkich, którzy wyrażą taką wolę, tuż po szkole, istnieje możliwość odbycia drugiego treningu w obiektach WTS DeSki. Do godziny 16:00 klub zapewnia preferencyjne warunki cenowe. Pozostali zawodnicy drugi trening odbywają w macierzystym klubie.
Opisana pokrótce koncepcja umożliwia realizację programu szkoleniowego młodych tenisistów naszego województwa w oparciu o zasadę “maksimum korzyści przy minimalnej stracie czasu”.
Wysoki poziom nauczania w LXXV Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego w połączeniu ze znakomitą infrastrukturą sportową Warszawskiego Towarzystwa Sportowego DeSki (4 korty ziemne, 4 korty twarde z nawierzchnią DecoTurf, 2 salki do zajęć ogólnorozwojowych, restauracja), a do tego zajęcia prowadzone przez trenerów Kadry wojewódzkiej – to wymarzone miejsce dla Twojego dziecka – tenisisty.