Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

22 841 49 34
Przedszkole narciarskie w ferie?

Przedszkole narciarskie w ferie?

Sezon ferii zimowych czas start! I jak co roku o tej porze – wszystkie ręce rodziców na pokład. Pytanie tylko, jaki kierunek obrać? Górskie kurorty zachęcają szaleństwem na białych puchu, a przedszkole narciarskie – mnóstwem atrakcji. Dowiedz się, dlaczego rodzinne wyjazdy narciarskie, to dobry wybór!

Niezapomniany czas dla najmłodszych

Obozy narciarskie od 4-go roku życia to wspaniałe przeżycie dla przedszkolaków. Wyjazd jest okazją do zrobienia pierwszych podróżniczych kroków, nawiązania nowych przyjaźni, spędzenia rodzinnie czasu i odkrywania pasji…do sportów zimowych. Urozmaicony plan wyjazdu nie pozwoli nikomu się nudzić i gwarantuje wspaniałe przeżycia! Zajęcia na śniegu dopełniają aktywności sportowe, plastyczne i wyjścia w teren naprzeciw przyrodzie Tatr i kultury podhalańskiej.

obóz narciarski
Organizacja od A do Z

Przytłacza cię wizja zaplanowania wyjazdu? Wybierając, przedszkole narciarskie nie musisz się o nic martwić! O zakwaterowanie i pełen grafik każdego dnia w trakcie pobytu zadbają specjaliści. W ramach turnusów dostępne są najczęściej dwie opcje logistyczne – na własną rękę lub autokarem z grupą. To duże udogodnienie, szczególnie w przypadku dalszej podróży, poza granice Polski. Wśród zagranicznych kurortów dominują włoskie kierunki. W pakiecie wyjazdu dostępne są: zakwaterowanie, pełne wyżywienie, karnet narciarski, opieka i szkolenie oraz ubezpieczenie. Przedszkole narciarskie wyręczy cię w poszukiwaniu, rezerwowaniu i tworzeniu planu zimowej podróży! Brzmi super, prawda?

narciarskie wyjazdy rodzinne deski
Ciekawy program aktywności

Poza aktywnym czasem na stoku, przedszkole narciarskie to również wspólne zabawy, wyjścia i zwiedzanie. Wyjazdy występują w opcji na krótszy (4dni) i dłuższy (7dni) pobyt. Bazy noclegowe zlokalizowane są w dogodnych miejscach, w otoczeniu: basenów, szlaków turystycznych, restauracji.

Program wyjazdu jest skrupulatnie przygotowany tak, aby dorośli i dzieci mieli też szansę złapać chwilę oddechu i spędzić czas zgodnie ze swoimi preferencjami.

Moc wrażeń dla całej rodziny

Przedszkole narciarskie to frajda zarówno dla małych i dużych. Szkolenie pod okiem instruktorów zakłada naukę dla rodziców i dzieci. Zajęcia odbywają się w odwrotnej kolejności, najpierw czas na stoku spędzają rodzice, a następnie dzieci. Dorośli, którzy pierwsze koty za płoty na nartach mają za sobą – mogą ze spokojem podziwiać sportowe zmagania swoich pociech. O bezpieczeństwo najmłodszych zadba załoga wyjazdu. Przedszkole narciarskie jest okazją, aby oderwać się od codziennych obowiązków i skupić na relaksie. Podczas wyjazdu wspólnie spędzony czas umacnia więź rodzinną.

Nauka samodzielności dziecka

Rodzinne wyjazdy narciarskie nie oznaczają wcale, że ani na chwilę nie rozstaniesz się ze swoim dzieckiem. Wręcz przeciwnie – to doskonały czas na jego rozwój i naukę! Podczas zajęć na stoku dzieci będą zmagać się ze swoimi słabościami, odkrywać swoje możliwości i uczyć determinacji. Podczas szkolenia, profesjonaliści krok po kroku odkryją przed nimi uroki narciarstwa. Być może będzie to początek wielkiej pasji!

Obozy narciarskie od 4-go roku życia to doskonały wybór na ferie zimowe – dzieci i dorośli spędzą czas aktywnie i świetnie się bawiąc.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyjazdem zapraszamy na https://deski.org/urwiski/.