Szkolenie rekreacyjne tenisa dla dorosłych

 • tenis dla dorosłych

Szkolenie rekreacyjne dla dorosłych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów stworzyliśmy sekcję tenisa dla dorosłych. Szkolenie to przeznaczone jest zarówno dla osób, które nie miały do tej pory styczności z tenisem, jak i dla tych, które chciałyby podnieść swoje umiejętności techniczne.

Szkolenie dzielimy na cztery poziomy umiejętności:

Basic – dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z tenisem. Zajęcia mają na celu naukę podstawowych technik i uderzeń oraz na poprawę koordynacji ruchowej.

Basic + – dla osób, które pierwszy krok z tenisem mają już za sobą. Zajęcia mają za zadanie utrwalać technikę uderzeń oraz sposób poruszania się po korcie .

Semi – dla osób średniozaaansowanych, które chciałyby poprawić swoje umiejętności gry zarówno z głębi kortu, jak i na punkty. Zajęcia mają za zadanie nie tylko poprawić sprawność ruchową, ale także podnieść poziom techniczny poszczególnych uderzeń.

Pro – zajęcia dla doświadczonych i zaawansowanych graczy, którzy pragną poprawić umiejętności gry na punkty. Podstawą treningu są ćwiczenia opierające się na kontroli kierunku, głębokości oraz zmianie odległości uderzeń zarówno przy uderzeniach forehand jak i backhand podczas gry w średnim i wysokim tempie.

Zajęcia prowadzone są w grupach 4-5 osobowych przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Grupy szkoleniowe dopasowane są pod względem umiejętności. W trakcie treningów uczestnicy mają okazję skorzystać z najnowocześniejszych sprzętów i pomocy trenerskich.

cykl szkoleniowy wts deski

Uzupełnieniem sezonu letniego jest sezon wakacyjny, podczas którego oferujemy udział w rodzinnych obozach tenisowych. Dodatkowo uczestnicy mogą brać udział w DeSkowej Lidze Challengerze, gdzie będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w grze na punkty. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych metod nauczania oraz poprzez indywidualne podejście do każdego uczestnika mamy pewność, że treningi prowadzone są nie tylko w najbardziej efektywny sposób, ale także w pozytywnej atmosferze.

Zajęcia nie odbywają się w terminach:
1.11.2021
23.12.2021-02.01.2022
31.01-13.02.2022
14-19.04.2022
1-3.05.2022

Kontakt:
Dominika
Tel.: 667 355 525
Mail: szkolatenisadorosli@deski.org

GRAFIK TRENINGÓW
cennik szkoły tenisa dla dorosłych
szkolenie tenis

  Imię i nazwisko uczestnika lub uczestników

  Datę/y urodzenia

  Adres

  Numer telefonu

  Adres email

  Wiadomość

  Wymagana zgoda

  Informacja o przetwarzaniu danych przez WTS DeSki.

  Zaznacz, by dostawać informacje o obozach i zniżkach

  UWAGA! Jeżeli przycisk "wyślij" jest nieaktywny oznacza, że wymagana zgoda nie została zaznaczona.