Przedszkola windsurfingowo-tenisowe URWISKI

  • przedszkole windsurfingowe

Przedszkola windsurfingowo-tenisowe URWISKI

Przedszkola windsurfingowo-tenisowe Urwiski to odpowiedź dla naszych najmłodszych sportowców, dzięki której dzieci już od najmłodszych lat stawiają małe kroczki w tych dwóch sportach i która pozwala rodzinom na połączenie pasji jaką jest windsurfing i tenis z rodzinnym, aktywnym wypoczynkiem. Założeniem przedszkoli jest zarażenie Urwisków miłością do windsurfingu i tenisa na luzie poprzez zabawę, tak aby pozostał ich pasją na całe życie! 🙂

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Odbywają się co tydzień przez cały sezon (lipiec – sierpień) od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 – 12:00. Przedszkola obejmują dwa sporty: windsurfing i tenis, dlatego dzieci przez 3 dni mają zajęcia windsurfingowe i przez 3 dni zajęcia tenisowe, naprzemiennie. Chcemy, żeby dzieci jak najlepiej się rozwijały, a jednocześnie dobrze się bawiły przy nabywaniu nowych umiejętności, dlatego podzieliliśmy Urwiski na dwie grupy: MŁODSZĄ (dzieci w wieku 3 – 5 lat) i STARSZĄ (dzieci w wieku 6 – 7 lat), tak aby zajęcia przynosiły jak najlepsze efekty, a dzieci wracały z nich z uśmiechem! 🙂

MIEJSCE :
Baza WTS DeSki
Kemping Solar, Chałupy 4
ul. Droga Helska 4, 84 -120 Władysławowo
Dojazd: czwarty camping po prawej stronie od Władysławowa w kierunku Helu.

CENNIK:
1 dzień* – 150 zł
3 dni* – 427 zł
6 dni – 810 zł

*liczone od poniedziałku – nie można dopisywać się w środku tygodnia.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:
poniedziałek, środa, piątek – tenis
wtorek, czwartek, sobota – windsurfing

W poniedziałki, środy, piątki – Urwiski Młodsze (3-5 lat) zaczynają od tenisa, Urwiski Starsze (6-7 lat) od ogólnorozwojówki i po 1h zamiana.
We wtorki, czwartki, soboty – Urwiski Młodsze (3-5 lat) zaczynają od zajęć tematycznych, Urwiski Starsze (6-7 lat) od zajęć na wodzie i po 1h zamiana.

ZAJĘCIA WINDSURFINGOWE
Zajęcia windsurfingowe składają się z dwóch części, z których każda trwa 1h.
Pierwsza godzina to zajęcia artystyczno-sportowe, podczas których dzieci będą poznawały teorie windsurfingu i sprzęt windsurfingowy, morze i jego skarby, dowiadywały się ciekawostek o sportach wodnych z całego świata, a to wszystko przez rozmaite gry oraz aktywności sportowe.
Druga godzina to zajęcia stricte na wodzie. Dzieci uczą się windsurfingu od podstaw zaczynając od zabaw na wodzie z samą deską, kończąc na samodzielnym pływaniu. Oczywiście zajęcia będą dostosowane do poziomu dzieci.

ZAJĘCIA TENISOWE
Zajęcia tenisowe składają się z dwóch części, z których każda trwa 1h.
Pierwsza godzina to zajęcia ogólnorozwojowe, prowadzone zazwyczaj w lesie lub na plaży. Podczas ogólnorozwojówki skupiamy się na rozruszaniu dzieci, polepszeniu ich motoryki, ćwiczeniach wspomagających grę w tenisa oraz ćwiczeniach kondycyjnych. Towarzyszy im oczywiście mnóstwo gier i zabaw.
Druga godzina to stricte zajęcia z gry w tenisa, prowadzone na korcie tenisowym na naszym kempingu.

Oczywiście w zależności od grupy (Młodsze Urwiski / Starsze Urwiski) zajęcia będę prowadzone w inny sposób i dostosowywane do poziomu dzieci. W Młodszych Urwiskach będziemy skupiali się najwięcej na zabawie i poznawaniu nowych rzeczy w formie gier, a w Starszych Urwiskach będziemy mogli już prowadzić zajęcia w bardziej świadomy sposób, oczywiście nadal mając na uwadze, że sport to przede wszystkim DOBRA ZABAWA! 🙂

*Aby zajęcia się odbyły musi się zapisać min. 3 dzieci do jednej grupy.


KONTAKT I ZAPISY:
Email: baza@deski.org
Bosmanat: 693 334 060