Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

deski warsaw players 22 841 49 34

Wyjazd Druskienniki

Termin: 26/09-29/09/2019

Opłata: 1 700 zł

Opłata zawiera:

 • 3 noclegi w Parko Villa z wyżywieniem ( śniadanie + obiadokolacja),
 • skipass 3-dniowy,
 • szkolenie i opieka,
 • transport busem,
 • ubezpieczenie.

Druskienniki to rewelacyjne miejsce na rozjeżdżenie się na nartach przed sezonem. Zawsze takie same warunki, jeździmy na sztucznym stoku w hali narciarskiej. Warto wybrać się na taki wyjazd, sprawdzić sprzęt, złapać kontakt ze śniegiem i z ekipą z naszej grupy. Po jeździe pójdziemy do aquaparku i do parku linowego. Jest to bardzo ważny wyjazd w naszym kalendarzu. Pierwszy samodzielny wyjazd tej “zimy”. Będziemy pomagali dzieciom w spakowaniu się, pamiętaniu o zabraniu nart, rękawiczek i kasków na stok. Będzie to bardzo dobre przygotowanie przed wyjazdem na lodowiec.

zapisz sie

  Imię/ona i nazwisko/a uczestnika/ów

  Datę/y urodzenia

  Pesel/e

  Adres zamieszkania

  Numer telefonu (do rodziców, gdy zgłoszenie obejmuje wyjazd młodzieżowy)

  Adres email (do rodziców, gdy zgłoszenie obejmuje wyjazd młodzieżowy)

  Wymagana zgodaWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych podanych w powyższym formularzu dla potrzeb realizacji celów Statutowych przez Stowarzyszenie Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie o tym, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, oraz o przysługujących mi prawach w tym w szczególności do dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przeniesienia danych osobowych, wniesienia skargi do organu ochrony danych osobowych, cofnięcia w każdym czasie zgody bez podania przyczyny oraz bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a ponad to do sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

  Informacja o przetwarzaniu danych przez WTS DeSki.

  Zaznacz, by dostawać informacje o obozach i zniżkachWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204z zm.) Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie o tym, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, oraz o przysługujących mi prawach w tym w szczególności do dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przeniesienia danych osobowych, wniesienia skargi do organu ochrony danych osobowych, cofnięcia w każdym czasie zgody bez podania przyczyny oraz bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a ponad to do sprzeciwu wobec przetwarzania danych.