Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

deski warsaw players 22 841 49 34

Zakopane grudzień

[rev_slider_vc alias=”kurant”]

Termin: 12.12- 16.12.2018
Wyjazd dla dzieci od 4 lat z rodzicami


Zakwaterowanie:  Zakopane Willa Kurant

Willa Kurant to firma z tradycjami prowadzona od czterech pokoleń. Początki sięgają roku 1922, kiedy to nasi pradziadkowie Jędrzej i Agnieszka Kasprzak-Bustrycki zaczęli przyjmować gości w prywatnych schroniskach Wyżne i Betlejemka na Hali Gąsienicowej. Po wywłaszczeniu schronisk rodzina przeniosła swoją działalność  do Zakopanego – noclegowej i wypoczynkowej stolicy Polski, gdzie w 1970 wybudowano wille. Kontynuując tradycje rodzinne w 1995 willa została rozbudowana, a ze względu na rodzinną kolekcję zegarów nazwana WILLĄ KURANT.
Willa KURANT usytuowana jest w rekreacyjnej części Zakopanego pomiędzy kompleksem narciarskim NOSAL i kolejką na Kasprowy Wierch. W bliskiej odległości od willi znajduje się basen kryty, korty tenisa ziemnego, skocznie narciarskie i początki wielu szlaków turystycznych.
www.willakurant.pl

Szczegóły wyjazdu:

Cena:
1 390 zł – dziecko
490 zł – osoba dorosła bez szkolenia

Opłata zawiera:
– zakwaterowanie w „Willa Kurant
– wyżywienie: trzy posiłki dziennie
– karnet narciarski (4 dni)
– opiekę i szkolenie (trenerzy i instruktorzy WTS DeSki)
– ubezpieczenie

Cena nie zawiera kosztu zakupu karnetów narciarskich dla osób dorosłych oraz dojazdu.

Dojazd we własnym zakresie

Warunki płatności:
1000 zł – zaliczka (od osoby) płatna w momencie zapisu na obóz, pozostała kwota płatna najpóźniej na 21 przed rozpoczęciem obozu.


Program wyjazdu:
Przyjazd na miejsce zaplanowany jest na godziny wieczorne. Tego dnia po kolacji (ok. godz. 19.00) zaplanowane jest spotkanie ze wszystkimi uczestnikami wyjazdu. Tam przedstawione zostaną wszystkie szczegóły, dotyczące organizacji, szkolenia, itd.
Od następnego dnia, zaraz po śniadaniu (ok. godz. 9.00) najpierw dzieci, a zaraz potem dorośli udają się na stok. Obie grupy, wprawdzie nieco innymi programami, ale robią wszystko aby stać się jeszcze lepszymi narciarzami. Zajęcia na śniegu, przedzielone są odpoczynkiem i posiłkiem w restauracji na stoku i trwają do ok. godz. 13.00. Powrót z zajęć odbywa się w odwrotnej kolejności, tzn najpierw wracają Rodzice a następnie dzieci. Po obiedzie i odpoczynku dzieci spotykają się na drugiej części zajęć, które mogą mieć różnorodny charakter. Raz będą to zajęcia sportowe, raz plastyczne, na pewno nie zabraknie spotkania z przyrodą Tatr i kulturą podhalańską. Pod koniec wyjazdu rozegrane zostaną zawody narciarskie, będzie też czas na wspólne narty Rodziców i dzieci….

formularz

  Imię/ona i nazwisko/a uczestnika/ów

  Datę/y urodzenia

  Pesel/e

  Adres/y zamieszkania

  Numery telefonów (do rodziców, gdy zgłoszenie obejmuje wyjazd młodzieżowy)

  Adres email (do rodziców, gdy zgłoszenie obejmuje wyjazd młodzieżowy)

  Wymagana zgoda

  Informacja o przetwarzaniu danych przez WTS DeSki.

  Zaznacz, by dostawać informacje o obozach i zniżkach

  UWAGA! Jeżeli przycisk "wyślij" jest nieaktywny oznacza, że wymagana zgoda nie została zaznaczona.