obóz narciarski Nassfeld #1

Termin: 25.01 – 02.02.2019 r.

Zakwaterowanie: Pension Marienhof w miejscowości Untervellach

Pension Marienhof położony pośród malowniczych górskich krajobrazów w miejscowości Untervellach, 2 km od miasta Hermagor oraz 10 minut jazdy od jeziora Pressegg. Oddalony od ośrodka narciarskiego Nassfeld o 12 km a od przystanku bezpłatnego autobusu dla narciarzy – 1 minuta spacerem.
Do dyspozycji gości są pokoje 2 -4 osobowe z łazienkami i balkonami. Przestronne pokoje zostały urządzone w tradycyjnym stylu karynckim, Tuż obok hotelu Marienhof przebiega trasa narciarstwa biegowego o długości 30 km. W pobliżu znajduje się oświetlony, naturalny tor saneczkowy i lodowisko do curlingu. Na jeziorze Pressegg można pojeździć na łyżwach.


Ośrodek narciarski Nassfeld w Austrii
Hermagor-Nassfeld jest najbardziej śnieżnym regionem Alp Wschodnich. Arena narciarska Nassfeld to największy i najnowocześniejszy teren narciarski Karyntii z 30 wyciągami i ponad 110 kilometrami nartostrad o różnym stopniu trudności. Region wyróżnia się nowoczesną architekturą. Właśnie tutaj znajdziecie najdłuższą i najszybszą kolejkę gondolową w Alpach – Millenium Express – licząca ponad 6 km długości.
Tutejsze trasy zjazdowe są szerokie, prowadzą przez bezdrzewne obszary (na wysokościach 600-2020 m n.p.m.) i najlepiej nadają się dla średnio zaawansowanych narciarzy. W ośrodku czeka ponadto 100 km tras biegowych, oświetlone tory saneczkowe, szlaki wędrowne, lodowiska i wiele innych atrakcji.
Ośrodek jest miejscem bardzo przyjaznym dzieciom. Oprócz przedszkoli i szkółek narciarskich dla najmłodszych przygotowano też specjalne wyciągi i ogrodzone tereny przystosowane do nauki jazdy. Również znajdują się tereny do freeride’u, snowpark, i trasy “ski movie”.

Orientacyjny program dnia na obozie:
7.30 – pobudka,
8.00 – 8.30 – śniadanie,
9.00 – wyjazd do stacji narciarskiej,
9.15 – 12.00 – szkolenie narciarskie,
12.00 – 13.00 – przerwa na lunch,
13.00 – 15.15 – szkolenie narciarskie,
16.15 – 17.45 – zajęcia zorganizowane,
18.30 – obiadokolacja,
19.30 – 20.30 – przygotowanie sprzętu i ekwipunku na dzień następny, podsumowanie dnia,
21.30 – 7.30 – cisza nocna.


Cena:
3 090 zł dzieci z roczników 2010-2004
2 990 zł członkowie klubu (2010-2004)
3 220 zł dzieci z roczników 2003-2001
3 120 zł członkowie klubu (2003-2001)

Zniżka dla rodzeństw – 50 zł/dziecko/ obóz

Cena wyjazdu zawiera:
– dojazd komfortowym autokarem (wc, barek, video, klimatyzacja)
– zakwaterowanie: Pension Marienhof w miejscowości Untervellach
– wyżywienie: 2 posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja)
– 6-dniowy karnet narciarski
– opiekę i szkolenie (trenerzy i instruktorzy WTS DeSki)
– ubezpieczenie (KL, NNW, OC)

Cena nie zawiera kosztu dodatkowych posiłków na stoku ( około 60 euro)
* Uwaga: cena wyjazdu może ulec zmianie przy wzroście kursu euro ponad 4,50 zł.

Warunki płatności:
1 500 zł – zaliczka (od osoby) płatna w momencie zapisu na obóz, pozostała kwota płatna najpóźniej na 21 przed rozpoczęciem obozu.
Formalności: przesłać do biura WTS DeSki formularz zgłoszeniowy

Imię/ona i nazwisko/a uczestnika/ów

Datę/y urodzenia

Pesel/e

Adres/y zameldowania

Adres/y do korespondencji

Numery telefonów (do rodziców, gdy zgłoszenie obejmuje wyjazd młodzieżowy)

Adres email (do rodziców, gdy zgłoszenie obejmuje wyjazd młodzieżowy)

Wymagana zgodaWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych podanych w powyższym formularzu dla potrzeb realizacji celów Statutowych przez Stowarzyszenie Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie o tym, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, oraz o przysługujących mi prawach w tym w szczególności do dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przeniesienia danych osobowych, wniesienia skargi do organu ochrony danych osobowych, cofnięcia w każdym czasie zgody bez podania przyczyny oraz bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a ponad to do sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Informacja o przetwarzaniu danych przez WTS DeSki.

Zaznacz, by dostawać informacje o obozach i zniżkachWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204z zm.) Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie o tym, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, oraz o przysługujących mi prawach w tym w szczególności do dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przeniesienia danych osobowych, wniesienia skargi do organu ochrony danych osobowych, cofnięcia w każdym czasie zgody bez podania przyczyny oraz bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a ponad to do sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

UWAGA! Jeżeli nie wyświetli się potwierdzenie wysłanego formularza, prosimy o sprawdzenie powyższych pól. Jeżeli są oznaczone na czerwono oznacza, że zostały pominięte i należy je uzupełnić.