Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

deski warsaw players 22 841 49 34

obóz narciarski Pitztal październik

[rev_slider_vc alias=”pitztalwiese”]

Termin: 19.10 – 27.10.2018 r.

Zakwaterowanie: Hotel Wiese, w miejscowości Wiese

Hotel Wiese położony w miejscowości Sankt Leonhard im Pitztal, pośród malowniczych górskich krajobrazów w otoczeniu lasów i łąk. Hotel oferuje przytulne pokoje w stylu tyrolskim z łazienkami, w większości z balkonami i TV oraz z narciarnią. W hotelu znajduje się również sauna ziołowa oraz restauracja serwująca śniadania w formie bufetu oraz obiadokolacje składające się z dań kuchni austriackiej. Przy hotelu znajduje się przystanek skibus oraz przebiegają trasy narciarstwa biegowego.
www.hotel-wiese.at


Region narciarski
Pitztal SKIARENA to najwyżej położony lodowiec w Austrii, który gwarantuje wspaniałe warunki pogodowe dla narciarzy od września do maja. Górne partie tras biegną na wysokości 3340 m n.p.m. Dzięki połączeniu terenów narciarskich Rifflsee i Pitztaler oferuje zimą trasy narciarskie o łącznej długości 40,6 km. W urozmaiconym zimowym krajobrazie można korzystać z tras łatwych, średnio trudnych i trudnych na szerokich stokach na lodowcu lub przez las. Poza tym można wybrać zjazdy w puchowym śniegu lub szusować po dobrze przyczepnym firnie.
Teren narciarski na lodowcu często bywa miejscem treningów narodowych kadr alpejskich. Znajdują się tu jednak i trasy odpowiednie dla narciarzy początkujących i rodzin z dziećmi. Na amatorów wyczynowej jazdy na nartach czeka snowpark wyposażony w jumpy, raile, boxy, kickery i halfpipe.
www.pitztal.com

Orientacyjny program dnia na obozie:
7.30 – pobudka,
8.00 – 8.30 – śniadanie,
9.00 – wyjazd do stacji narciarskiej,
9.15 – 12.00 – szkolenie narciarskie,
12.00 – 13.00 – przerwa na lunch,
13.00 – 15.15 – szkolenie narciarskie,
16.15 – 17.45 – zajęcia zorganizowane,
18.30 – obiadokolacja,
19.30 – 20.30 – przygotowanie sprzętu i ekwipunku na dzień następny, podsumowanie dnia,
21.30 – 7.30 – cisza nocna.


Cena:
3 390 zł dzieci z roczników 2012-2003
3 290 zł członkowie klubu (2012-2003)

3 700 zł dzieci z roczników 2002-2001
3 600 zł członkowie klubu (2002-2001)

2 770 zł dzieci z roczników 2009 i młodszych z rodzicem
2 670 zł dzieci z roczników 2009 i młodszych z rodzicem (członkowie)

2 990 zł dorosły bez szkolenia
3 890 zł dorosły ze szkoleniem narciarskim

Zniżka dla rodzeństw – 50 zł/dziecko/ obóz

Cena wyjazdu zawiera:
– dojazd komfortowym autokarem (wc, barek, video, klimatyzacja)
– zakwaterowanie: Hotel Wiese, w miejscowości Wiese
– wyżywienie: dwa posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja)
– 6-dniowy karnet narciarski
– opiekę i szkolenie (trenerzy i instruktorzy WTS DeSki)
– ubezpieczenie (KL, NNW, OC)

Cena nie zawiera kosztu dodatkowych posiłków na stoku.

* Uwaga: cena wyjazdu może ulec zmianie przy wzroście kursu euro ponad 4,50 zł.

Warunki płatności:
1 500 zł – zaliczka (od osoby) płatna w momencie zapisu na obóz, pozostała kwota płatna najpóźniej na 21 przed rozpoczęciem obozu.
Formalności: przesłać do biura WTS DeSki formularz zgłoszeniowy

formularz

  Imię/ona i nazwisko/a uczestnika/ów

  Datę/y urodzenia

  Pesel/e

  Adres/y zameldowania

  Adres/y do korespondencji

  Numer telefonu (do rodziców, gdy zgłoszenie obejmuje wyjazd młodzieżowy)

  Adres email (do rodziców, gdy zgłoszenie obejmuje wyjazd młodzieżowy)

  Wymagana zgodaWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych podanych w powyższym formularzu dla potrzeb realizacji celów Statutowych przez Stowarzyszenie Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie o tym, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, oraz o przysługujących mi prawach w tym w szczególności do dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przeniesienia danych osobowych, wniesienia skargi do organu ochrony danych osobowych, cofnięcia w każdym czasie zgody bez podania przyczyny oraz bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a ponad to do sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

  Informacja o przetwarzaniu danych przez WTS DeSki.

  Zaznacz, by dostawać informacje o obozach i zniżkachWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204z zm.) Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie o tym, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, oraz o przysługujących mi prawach w tym w szczególności do dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przeniesienia danych osobowych, wniesienia skargi do organu ochrony danych osobowych, cofnięcia w każdym czasie zgody bez podania przyczyny oraz bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a ponad to do sprzeciwu wobec przetwarzania danych.