Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

22 841 49 34

Sekcja snowboardowa

  • obóz snowboardowy

Sekcja snowboardowa dla dzieci i młodzieży sezon 2019/20
Trener główny sekcji – Natalia Krzywda

Snowboard to dyscyplina która od dłuższego czasu jest obecna na stokach narciarskich (i poza nimi) na całym świecie. Zapraszamy wszystkich pasjonatów jednej deski do treningów przez cały sezon! Stawiamy nie tylko na osiągi oraz wyniki na zawodach, ale przede wszystkim na wspólne trenowanie i aktywne spędzanie wolnego czasu w świetnym towarzystwie.

ZAŁOŻENIE GRUPY I DO KOGO SKIEROWANA OFERTA

Naszym celem jest stworzenie grupy sportowej której celem będą starty w Olimpiadzie Młodzieży oraz w Mistrzostwach Polski. Funkcjonowanie grupy ma mieć charakter długofalowy także zapraszamy młodych snowboardzistów na każdym poziomie zaawansowania- od zupełnie początkujących po szalejących już bez problemów na stoku!

PLAN NA SEZON

Grupa snowboardowa ma zaplanowany kalendarz wyjazdów w ramach oferty narciarskiej 2019/ 2020. Warunkiem zorganizowania wyjazdu dla snowboardzistów jest uzbieranie odpowiedniej liczby deskarzy. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą i zgłoszenia chęci wzięcia udziału w naszych wyjazdach! W ramach ferii warszawskich wybieramy się na wyjazd snowboardowo- narciarski w Nassfeld w terminie 07.02- 18.02.2020. Zapisy trwają cały czas!
Oferujemy także możliwość zorganizowania krótkich wypadów, np. na Snow Arenę w Druskiennikach. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

OGÓLNOROZWOJOWE TRENINGI SOBOTNIE

Snowboard to nie tylko szusowanie na śniegu ale także ogólnorozwojowe przygotowanie do śnieżnej zabawy. Zapraszamy na treningi odbywające się w każdą sobotę o godzinie 10.00 w głównej siedzibie Desek na ulicy Zaruskiego 8. Cotygodniowe treningi są świetnym sposobem na poznanie pasjonatów snowboardu oraz doskonale przygotowują ciało do zimowych szaleństw.

PRZYKŁADOWE TRENINGI:

– rolki/deskorolki
– wycieczki rowerowe
– snowboardowy workout + stretching
– trening z deskami snowboardowymi na matach. Jest to nie tylko świetne przygotowanie pod jazdę freestyle’ową, ale również idealne ćwiczenie równowagi i koordynacji
– trening na trickboardach oraz wzmocnienie pod kątem snowboardowym

TRENINGI W CIĄGU TYGODNIA

Gdy tylko pojawi się śnieg, chcemy ruszać z treningami na Szczęśliwicach w godzinach wieczornych. Dopóki jednak jest zielono planujemy zorganizować treningi przygotowawcze. Mogę to być np. zajęcia na pływalni, wspinaczka, akrobatyka itp. Zależy nam na solidnym przygotowaniu przed rozpoczęciem sezonu na stoku!

Po wszelkie informacje w sprawach merytorycznych i szkoleniowych zapraszamy do kontaktu mailowego z Natalią Krzywdą: natalia.krzywda@deski.org lub telefonicznego: 781695781. W sprawie zapisów, oferty i wszelkich informacji dotyczących sekcji sportów zimowych prosimy zwracać się do Marty Mazur z Biura WTS DeSkikontakt.