Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

22 841 49 34

Sparingi DeSki

sparingi deski

Zapraszamy na cotygodniowe sparingi w naszym klubie!

Co niedzielę pomiędzy 8:00 a 10:00 oraz 12:00 a 14:00 zapraszamy osoby o poziomie 1.0-3.0 NTRP, natomiast pomiędzy 10:00 a 12:00 graczy o poziomie 3.5-5.0 NTRP, aby wspólnie uczestniczyć w tenisowych pojedynkach. Nasze sparingi są dedykowane grupom maksymalnie 8 uczestników, co gwarantuje zarówno rywalizację, jak i przyjazną atmosferę. W trakcie sparingów nasi gracze mają możliwość przygotowania się do meczów turniejowych oraz ligi.

Podczas każdego spotkania dwóch trenerów czuwa nad przebiegiem gry, rejestrując punkty i udzielając wskazówek. Zapewniamy również piłki. Po sparingach zapraszamy do naszej restauracji gdzie na graczy czekają gorące napoje (kawa lub herbata).

Cena

250 zł

Określ swój poziom gry

Gracz dopiero rozpoczyna grę w tenisa.

Gracz ma małe doświadczenie w uderzaniu piłek i ciągle pracuje nad utrzymaniem piłki w grze niezależnie od ich tempa.

Potrafi utrzymać wolne piłki w grze, jednak brakuje mu doświadczenia. Ma widoczne braki w technice, ma pojęcie o podstawach gry singlowej i deblowej.

Uczy się oceniać lot piłki, ale ma słabą umiejętność krycia kortu (brak dostatecznej znajomości geometrii kortu). Wytrzymuje krótkie wymiany prowadzone w wolnym tempie z graczami o podobnych umiejętnościach.

Radzi sobie z uderzeniami granymi w średnim tempie. nie czuje się komfortowo przy wszystkich uderzeniach. Ma kłopoty z uzyskaniem odpowiedniej kontroli, głębokości i siły uderzeń.

Umie wybierać uderzenia w zależności od sytuacji, ale nadal ma problem z ich głębokością i z ich doborem. Zaczyna wykazywać pewną agresję w grze przy siatce, poprawił krycie kortu i uczy się pracy zespołowej w deblu.

Umie dobierać uderzenia pod względem kontroli, głębokości z forhendu i bekhendu przy różnych zagraniach plus zdolność do grania z powodzeniem lobów, smeczy, uderzeń przygotowawczych do ataku przy siatce i wolejem. Czasem wymusza błędy serwisem i widać u niego umiejętność gry zespołowej w deblu. Może przegrywać wymiany przez brak cierpliwości.

Zaczyna nabywać umiejętność posługiwania się siłą i rotacją i zaczyna radzić sobie z tempem, ma dobrą pracę nóg, umie kontrolować głębokość zagrań i zaczyna dobierać taktykę do danego przeciwnika. Umie uderzać pierwszy serwis silnie i dokładnie i plasować drugi serwis. Ma tendencję do przestrzeliwania trudnych zagrań. W deblu gra agresywnie (ofensywnie).

Ma dobrą antycypację uderzeń i czasami zagrywa efektowne piłki. Posiada regularność, na której może opierać grę. Umie grać regularne winnery i wymuszać błędy przeciwnika po jego krótkich piłkach. Umie operować wolejem (kończyć nim). Umie grać loby, skróty, półwoleje i smecze. Umie uzyskać odpowiednią głębokość uderzeń i rotację przy większości drugich serwisów.

Jego główną bronią jest siła i/lub regularność. Może zmieniać taktykę i styl gry w czasie meczu i umie grać efektywnie pod presją.

Zasadniczo nie potrzebuje wskaźnika NTRP. Dawne lub obecne rankingi mówią za niego. tTn gracz był/jest notowany w krajowych rankingach.

Żyje z tenisa – zawodowiec.

Kontakt

gabriel.nowakowski@deski.org
marcin.bukowski@deski.org