Obóz windsurfingowy na Rodos #2

Dla kogo?

dla członków uczestników Stowarzyszenia z roczników 2012 – 2005

dla windsurferów, którzy pierwsze kroki na desce mają już za sobą

07.07 – 14.07

Kedros i Zanetos na samym Prasonisi

5980 zł + 350 euro (wypożyczenie sprzętu)

Prasonisi

Jedno z miejsc na windsurfingowej mapie świata, które trzeba odwiedzić. Nazywają je Mekką Windsurfingu. W jednym miejscu mamy możliwość pływania po idealnie płaskiej wodzie jak i po rewelacyjnych i łatwych do nauki falach. Termiczny wiatr wieje praktycznie codziennie, dzięki czemu jest to jedno z najlepszych miejsc do uprawiania windsurfingu na świecie.

Dlaczego warto z nami lecieć?

Oprócz windsurfingowego progresu mamy wiele do zaoferowania. Zabierzemy Was na klimatyczne greckie kolację w miejsca gdzie nie docierają turyści. Nie pozwolimy Wam się nudzić nawet przez chwilę! Mamy wiele asów w rękawie i nie zawahamy się ich użyć.

Obóz na Prasonisi to nie tylko windsurfing na najwyższym poziomie, ale też wyprawa, która dla każdego z Was przejdzie do historii. Każdy wyjazd jest inny. Za każdym razem dopasowujemy plan zajęć do oczekiwań naszych kursantów. Po pływaniu przewidujemy atrakcje, o których inni mogą jedynie pomarzyć. Nasze obozy są kameralne. Zależy nam na jak najwyższej jakości i jak największym zadowoleniu tych, którzy z nami pojadą.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Marcin Bocian: +48 604 511 442

rodos prasonisi
Cena

5980 zł
350 euro – wypożyczenie sprzętu wraz z ubezpieczeniem, płatne na miejscu

Cena zawiera:

  • przelot,
  • zakwaterowanie,
  • transfery,
  • ubezpieczenie,
  • opiekę 24h,
  • szkolenie 2×2,5h w kameralnych grupach,
  • codzienną analizę video.

Cena nie zawiera:

  • wyżywienia – prosimy o zaopatrzenie młodzieży w ok. 30 euro dziennie,
  • ew. dopłaty 20 euro/tydzień do wypożyczenia za sprzęt w lżejszej technologii Hi Tech (deski typu LTD, TwinTip, Freestyle) – płatne na miejscu.

Warunki płatności:

Zaliczka za wyjazd wynosi 20% całkowitej ceny rezerwacji. Reszta jest płatna na miesiąc przed wylotem. Zapisy poprzez formularz.

W przypadku chęci zapisania dziecka na 2 lub 3 turnusy z rzędu, prosimy o kontakt na biuro@deski.org w celu indywidualnej wyceny.

Nasi instruktorzy przez cały czas będą czuwać nad Wami na wodzie i na bieżąco będą walczyli o jak najszybszy progres.
Podczas wieczornej analizy wideo przeanalizujemy wszystkie błędy, ocenimy progres i zobaczymy co jeszcze można poprawić.

Szkolenie prowadzą doświadczeni instruktorzy. Między innymi Marcin Bocian wielokrotny medalista mistrzostw polski freestyle windsurfing i prekursor tej dyscypliny w Polsce. Pierwszy obóz zorganizował na Prasonisi w 2006 roku i zna to miejsce jak własną kieszeń.

Sprzęt windsurfingowy zapewnia nam wypożyczalnia WIND4FUN. Dostępne są najnowsze modele desek od szkoleniowych po zaawansowane deski freestylowe, slalomowe i  wavowe.
Zestawienie desek i żagli można zobaczyć na stronie internetowej: http://www.wind4fun.com/sprzet

Uwaga! Kamizelka typu impakt vest i kask sa niezbędne w celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa na wodzie!

Apartamenty Kedros i Zanetos

Mieszkamy w pokojach kilkuosobowych (podzielonych według płci i wieku obozowiczów) w dwóch budynkach obok siebie: Kedros i Zanetos na samym Prasonisi.

Pokoje wyposażone są w: balkon, łazienkę, klimatyzację i lodówkę. Bezpłatny, bezprzewodowy Internet.

Plaża znajduje się 500 metrów od hotelu, a zakwaterowanie znajduje się 1 km od centrum Prasonisi i 20 km od Jenadi.

obozy windsurfingowe na rodos
Galeria
WARUNKI REZERWACJI, PŁATNOŚCI I REZYGNACJI:

REZERWACJE PRZYJMUJEMY WYŁĄCZNIE POPRZEZ SYSTEM ONLINE. PRZEDPŁATA wynosi 50% całej kwoty płatna w momencie zapisu na obóz, pozostała kwota płatna najpóźniej 30 dni przed rozpoczęciem obozu. W PRZYPADKU REZYGNACJI do 8 dni przed wyjazdem PRZEDPŁATA JEST BEZWROTNA!!! Rezygnacja na 7 dni i krócej nie będzie skuteczna i wpłacona pełna kwota nie podlega zwrotowi.

Niniejszy obóz sportowy jest imprezą turystyczną w rozumieniu ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 r. i w związku z tym współorganizatorem tej imprezy jest biuro turystyczne, które zgodnie z powyższą ustawą jest organizatorem tej imprezy. Klub Sportowy Deski jest jedynie zlecającym zorganizowanie imprezy turystycznej na potrzeby swoich członków.