Ponad 35 lat pasji i doświadczenia

22 841 49 34
FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
kwi 04

FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Prosimy zgłosić taką informację na maila baza@deski.org (uwzględniając w niej: imię i nazwisko dziecka, numer/datę turnusu, numer pociągu, godzinę przyjazdu pociągu). Dzieci z pociągu zawsze odbiera jeden z pracowników naszej bazy, który stoi na peronie z kartką z napisem DeSki.

Prosimy zgłosić taką informację na maila baza@deski.org (uwzględniając w niej imiona i nazwiska dzieci, które mają być razem w pokoju oraz numer/datę turnusu, w którym będą uczestniczyć).

Nasza baza mieści się na Kempingu Solar, jest to czwarty kemping licząc od wjazdu na półwysep. Po wejściu na kemping należy skręcić w prawo w pierwszą (płyty) lub drugą (kostka) drogę po prawej stronie i iść nią do samego końca. Na końcu zobaczą Państwo napis DeSki na budynku naszej bazy oraz duży baner z logiem naszej bazy. Następnie należy kierować się do świetlicy bazy, która znajduje się z przodu bazy (przeszklone pomieszczenie na środku budynku).

*Wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google Maps nazwę “Baza windsurfingowa WTS DeSki”.

Poniżej mapa kempingu i dojazdu na kemping:

mapka dojazdowa baza deski

Tak, dzieci, które zostają na 2 turnusy, pomiędzy obozami są normalnie pod opieką opiekunów obozowych, natomiast nie mają w tym czasie zajęć zorganizowanych (oczywiście mogą korzystać ze sprzętu całej bazy, chodzi o to, że nie są w tym czasie prowadzone żadne konkretne zajęcia, bardziej czas wolny pod opieką). Dzieci, pomiędzy turnusami mają też zapewnione normalnie posiłki (kolację, śniadanie oraz obiad).