Restauracja Fest Port Czerniakowski

Fest Port Czerniakowski to nowa restauracja oferująca zdrową i niebanalną kuchnię.
Wszystkie dania przygotowywane są z sezonowych produktów od lokalnych dostawców.

Fest Port Czerniakowski to restauracja BBQ i doskonałe miejsce na imprezy firmowe, chrzciny, komunie, wesela i każdy wymarzony event. Do Państwa dyspozycji mamy ponad 200 metrowy taras, oraz piękne wnętrze z kominkiem. Wszystkie dania przygotowujemy z sezonowych produktów od lokalnych dostawców i dbamy o najwyższą jakość obsługi.

Od poniedziałku do piątku zapraszamy od 12 do 18, na dobrą kawę i pyszne słodkie wypieki, w soboty zapraszamy od 10.00 na przeróżne specjały około treningowe, a w niedziele na słynne nadwiślańskie BBQ.

W naszej karcie znajdziecie sezonowe i oryginalnie przygotowywane potrawy na bazie naszego BBQ, sobotnie treningowe propozycje śniadaniowe, oraz idealne menu przygotowane wedle życzeń Gości na imprezy.

Specjalnie na sobotnie treningi DeSki w Fest przygotowujemy przekąski i napoje w promocyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Fest to idealne miejsce do wynajęcia na nieformalne spotkania, imprezy okolicznościowe, firmowe lub warsztaty i konferencje. Udostępniamy rzutnik z ekranem oraz mikrofon, salę oraz taras możemy ustawić dowolnie wedle życzeń Gości.

Fest to również catering wyjazdowy oraz obsługa imprez czy spotkań. 


Masz Pytanie? Skontaktuj się z naszym managerem Krzysztofem pisząc wiadomość na adres rezerwacje@fest.rest lub dzwoń bezpośrednio do restauracji pod numer: 798-011-771