Akademia Tenisowa Urwiski

Akademia Tenisowa Urwiski

Wraz z coraz większą popularyzacją tenisa ziemnego w Polsce, Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki stworzyło program szkoleniowy dla najmłodszych – AKADEMIĘ TENISOWĄ URWISKI. Program ten został opracowany zgodnie z wytycznymi przygotowanymi przez International Tennis Federation w ramach programu “Play & Stay” oraz rekomendowanego międzynarodowego systemu nauczania dzieci “Tennis10’s

W AKADEMII URWISKÓW wyróżniamy 4 poziomy nauki:

Metoda szkolenia

AKADEMIA URWISKÓW ma za zadanie uczyć bawiąc tak,  aby już od najmłodszych lat zaszczepiać w dzieciach pasję do uprawiania sportu oraz ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu odpowiednio dopasowanego do wieku dzieci, jesteśmy w stanie uczyć dzieci szybciej i skuteczniej, a przy tym w sposób ciekawy dla Naszych najmłodszych  podopiecznych.

Treningi AKADEMII prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, której zadaniem jest nie tylko nauka opanowania techniki podstawowych uderzeń, ale także dbanie o prawidłowy rozwój koordynacji ruchowej dziecka. Jest to także wprowadzenie w pierwszą sportową rywalizację taką jak turnieje tenisowe czy Talentiada.

W AKADEMII URWISKÓW wszystko opiera się przede wszystkim na dobrej zabawie.

KONTAKT:

Dominika Domino-Monachowska Tel.: 667 355 525,

Karolina Dudziak Tel: 500 014 400

Mail: akademiatenisowaurwiski@deski.org

cennik akademii tenisowej
Grafik treningów

1) Jak wyglądają treningi w AKADEMII URWISKI?

Ćwiczenia przybierają formę zabawy, w ten sposób uzyskujemy najlepsze efekty a przy okazji miło spędzamy czas. Treningi odbywają się w jednej z najnowocześniejszych hal w Polsce. Rakiety i piłki dopasowane są do wieku a siatki są odpowiednio mniejsze. Treningi odbywają się pod okiem doświadczonej kadry trenerskiej.

2) Ile osób jest w grupie?

W grupie może trenować od 4 do 6 osób.

3) Co zabrać ze sobą na trening?

Strój sportowy (buty na płaskiej podeszwie, czapka) i wodę. Mamy możliwość wypożyczenia rakiet.

4) Ile trwają treningi?

Trening trwa pełną godzinę zegarową.

5) Ile kosztują treningi?

Cennik znajdą Państwo powyżej.

6) Jak się zapisać?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

szkoła tenisa dzieci

Imię i nazwisko uczestnika lub uczestników

Datę/y urodzenia

Adres

Numer telefonu

Adres email

Wiadomość

Wymagana zgodaWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych podanych w powyższym formularzu dla potrzeb realizacji celów Statutowych przez Stowarzyszenie Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie o tym, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, oraz o przysługujących mi prawach w tym w szczególności do dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przeniesienia danych osobowych, wniesienia skargi do organu ochrony danych osobowych, cofnięcia w każdym czasie zgody bez podania przyczyny oraz bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a ponad to do sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Informacja o przetwarzaniu danych przez WTS DeSki.

Zaznacz, by dostawać informacje o obozach i zniżkachWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204z zm.) Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie o tym, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, oraz o przysługujących mi prawach w tym w szczególności do dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przeniesienia danych osobowych, wniesienia skargi do organu ochrony danych osobowych, cofnięcia w każdym czasie zgody bez podania przyczyny oraz bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a ponad to do sprzeciwu wobec przetwarzania danych.