Urwiski Nassfeld Ferie 1

  • urwiski deski logo

Aktualne zasady wjazdu do Austrii: zasada 2G+ – obowiązuje od 20 grudnia 2021

Do wjazdu wymagany jest dowód 2-G. Ponadto należy mieć przy sobie aktualny test PCR lub szczepienie przypominające, w przeciwnym razie wjazd jest możliwy, ale konieczne jest poddanie się kwarantannie, która kończy się dopiero po przedłożeniu negatywnego wyniku testu. Wyjątki dotyczą m.in. dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz dzieci poniżej 12 roku życia.

Zasada 2-G (zaszczepiony, wyleczony)

  • Zasada 2-G (“zaszczepiony lub wyleczony”) obowiązuje w obiektach noclegowych, gastronomicznych, rekreacyjnych i sportowych, kulturalnych, kolejkach linowych, na jarmarkach lub podczas korzystania z różnego rodzaju usług (jak np. fryzjer).
  • Żadne testy na koronawirusa (ani testy PCR, ani testy antygenowe) nie są już honorowane jako dokument upoważniający do wstępu.
  • Wymóg stosowania maski FFP2 obowiązuje we wszystkich zamkniętych pomieszczeniach publicznych, w tym także w kolejkach linowych. W branży gastronomicznej maska FFP2 musi być noszona w drodze do i z miejsc siedzących, a w pomieszczeniach mieszkalnych podczas wchodzenia do ogólnie dostępnych pomieszczeń wewnętrznych.
  • Lokale gastronomiczne zamykane są o godz. 23.00 (wyjątek: sylwester). Na razie nie jest możliwa nocna gastronomia, ani Après-Ski.
  • Ważność świadectw szczepień wynosi 270 dni od daty pełnego uodpornienia. W Austrii uważa się, że jest się w pełni zaszczepionym od dnia 2. szczepienia lub od momentu podania dawki przypominającej.
  • Uwaga! Jednodawkowa szczepionka Johnson & Johnson będzie uznawana tylko do 3 stycznia 2022 r., po czym konieczne jest szczepienie przypominające.

Aktualnie: przepisy obowiązujące dzieci

  • Dzieci poniżej 12. roku życia są zwolnione z obowiązku przedstawienia jakiegokolwiek dokumentu, upoważniającego do wstępów (wyjątek stanowi Wiedeń, gdzie testy są obowiązkowe od 6. roku życia).
  • Dla dzieci w wieku szkolnym, które nie są w pełni zaszczepione, ani nie są ozdrowieńcami istnieje możliwość zastosowania tzw. “Holiday-Ninja-Pass”, który odpowiada zasadzie 2-G.

Wyjazd dla dzieci od 4 roku życia z rodzicami oraz samych dorosłych
Termin: 29.01.2022 – 05.02.2022

Ośrodek narciarski Nassfeld w Austrii
Hermagor-Nassfeld jest najbardziej śnieżnym regionem Alp Wschodnich. Arena narciarska Nassfeld to największy i najnowocześniejszy teren narciarski Karyntii z 30 wyciągami i ponad 110 kilometrami nartostrad o różnym stopniu trudności. Region wyróżnia się nowoczesną architekturą. Właśnie tutaj znajdziecie najdłuższą i najszybszą kolejkę gondolową w Alpach – Millenium Express – licząca ponad 6 km długości.
Tutejsze trasy zjazdowe są szerokie, prowadzą przez bezdrzewne obszary (na wysokościach 600-2020 m n.p.m.) i najlepiej nadają się dla średnio zaawansowanych narciarzy. W ośrodku czeka ponadto 100 km tras biegowych, oświetlone tory saneczkowe, szlaki wędrowne, lodowiska i wiele innych atrakcji.
Ośrodek jest miejscem bardzo przyjaznym dzieciom. Oprócz przedszkoli i szkółek narciarskich dla najmłodszych przygotowano też specjalne wyciągi i ogrodzone tereny przystosowane do nauki jazdy. Również znajdują się tereny do freeride’u, snowpark, i trasy “ski movie”.

Cena szkolenia z karnetem i ubezpieczeniem:

Dorosły: 2 790 zł
Dziecko rocznik 2003-2006: 2 450 zł
Dziecko rocznik 2007-2015: 2 150 zł
Dziecko rocznik 2016-2017: 1 550 zł

Cena karnetu i ubezpieczenia dla osoby dorosłej (bez szkolenia) – 1 370 zł 

Ubezpieczenie – 130 zł / osoba

* Uwaga: cena wyjazdu może ulec zmianie przy wzroście kursu euro ponad 4,70 zł.

Cena nie zawiera transportu
Możliwość wykupienia przejazdu na trasie Warszawa – Nassfeld – Warszawa – koszt 500 zł/ osoba
Wyjazd z Warszawy w godzinach wieczornych w piątek 28/01/2022 i 04/02/2022
Wyazd z Nassfeld w godzinach wieczornych w piątek 04/02/2022 i 11/02/2022

Warunki płatności:

  • Zaliczka wynosi 30% całej kwoty wyjazdu (od osoby) płatna w momencie zapisu na obóz, pozostała kwota płatna najpóźniej 30 dni przed rozpoczęciem obozu.

W tym roku mamy trzy możliwości zakwaterowania:

franz ferdinand
Hotel Franz Ferdinand Mountain Resort

Hotel Franz FERDINAND Mountain Resort Nassfeld położony w miejscowości Tröpolach, w odległości 50 metrów od stacji narciarskiej Millenium Express w Nassfeld. Goście mogą podziwiać panoramiczny widok na okoliczne góry Do dyspozycji są 3 rodzaje pokoi ( M – 2 osobowy , L –29 m2 dla 3 – 4 osób ( łóżko małżeńskie + kanapa , XL – pokój 33 m2 dla 3-4 osób sypialnia oddzielona od salonu ścianką działową ( łóżko małżeńskie + kanapa )). Wszystkie pokoje z łazienkami, wyposażone w szafę i telewizor z płaskim ekranem. Każdy pokój posiada własną przylegającą narciarnię.
Na terenie obiektu znajduje się mini strefa spa, a także pokój zabaw dla najmłodszych. Rozrywkę zapewnia hotelowa dyskoteka. Dostęp do WI-FI. Hotel został odnowiony w 2017 roku.

Więcej informacji: www.franz-ferdinand.at

Ceny za pokój

Pokój dwuosobowy M+

Cena: 6 690 zł

Pokój rodzinny L (dla 3 lub 4 osób)

Cena: 7090 zł
3 i 4 osoba w pokoju:
Dziecko 2-6 lat - 990 zł
Dziecko 6-13 lat - 1 890 zł
Dziecko powyżej 14 lat i dorośli – 2 890 zł

Pokój rodzinny XL (dla 3 lub 4 osób)

Cena: 7690 zł
3 i 4 osoba w pokoju:
Dziecko 2-6 lat - 990 zł
Dziecko 6-14 lat - 1 890 zł
Dziecko powyżej 14 lat i dorośli – 2 890 zł

Wyżywienie w cenie: 2 posiłki dziennie

Uwaga!!! W podanej opłacie za hotel/ apartament nie został uwzględniony podatek klimatyczny w wysokości 2,7 euro/ dzień /osoba powyżej 16 lat, który zostanie doliczony automatycznie do II raty.

burgls apartment
Apartamenty Burgls

Obiekt Burgls Apartmenthaus znajduje się w Tröpolach, zaledwie 500 metrów od stacji kolejki linowej Millennium Express, którą można dostać się do ośrodka narciarskiego Nassfeld. Każdy apartament wyposażony jest w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i dysponuje balkonem lub tarasem z widokiem na góry.

Przestronne apartamenty obejmują salon z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, aneks kuchenny z jadalnią oraz łazienkę. Na życzenie każdego ranka do apartamentów mogą zostać dostarczone świeże bułki.

Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking, a obok budynku przebiega ścieżka rowerowa. Najbliższa restauracja znajduje się 100 metrów, a trasa narciarstwa biegowego – 150 metrów od obiektu Burgls.

Więcej informacji: www.burgl.eu

1. Apartament 2 osobowy typu Studio – Top 1

Cena: 4 090 zł
Powierzchnia pokoju: 30 m²
1 duże łóżko podwójne
Ten apartament typu studio obejmuje aneks kuchenny i jest wyposażony w sofę oraz przybory kuchenne.

2. Apartament 2 osobowy typu Studio z tarasem – Top 2

Cena: 4 490 zł
Powierzchnia pokoju: 35 m²
1 rozkładana sofa i 1 duże łóżko podwójne
Jest to apartament z sypialnią, salonem z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, rozkładaną sofą, aneksem kuchennym z jadalnią, łazienką oraz tarasem z widokiem na góry.

3. Apartament dla 4 osób z 2 sypialniami i tarasem – Top 3

Cena: 6 790 zł
Wielkość apartamentu:  65 m²
Sypialnia 1: 1 duże łóżko podwójne
Sypialnia 2: 1 duże łóżko podwójne
Ten apartament dysponuje częścią wypoczynkową i jest wyposażony w płytę kuchenną oraz przybory kuchenne.

4. Apartament dla 4 osób z 2 sypialniami i balkonem – Top 4

Cena: 6 790 zł
Wielkość apartamentu: 65 m²
Sypialnia 1: 1 duże łóżko podwójne
Sypialnia 2: 1 duże łóżko podwójne
Salon: 1 rozkładana sofa
Jest to apartament z prywatną kabiną na podczerwień, 2 sypialniami, salonem z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, rozkładaną sofą, aneksem kuchennym z jadalnią, łazienką oraz balkonem

5. Apartament dla 4 osób z 2 sypialniami i balkonem – Top 5

Cena: 6 790 zł
Wielkość apartamentu: 65 m²
Sypialnia 1: 1 duże łóżko podwójne
Sypialnia 2: 1 duże łóżko podwójne
Salon: 1 rozkładana sofa
Jest to apartament z jadalnią, płytą kuchenną oraz sofą.

Wyżywienie we własnym zakresie.

Uwaga!!! W podanej opłacie za hotel/ apartament nie został uwzględniony podatek klimatyczny w wysokości 2,7 euro/ dzień/osoba powyżej 16 lat, który zostanie automatycznie doliczony do II raty.

umfahrer apartament
Apartementy Umfahrer

Obiekt Appartements Umfahrer znajduje się w centrum miejscowości Tröpolach, zaledwie 150 metrów od stacji kolejki linowej Millennium Express prowadzącej do ośrodka narciarskiego Nassfeld. Obiekt oferuje przestronne apartamenty z balkonem lub tarasem.

Apartamenty są urządzone w stylu alpejskim i obejmują 2 lub 3 sypialnie, salon z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, kuchnię lub aneks kuchenny oraz łazienkę. Niektóre apartamenty wyposażone są w ogrzewanie podłogowe. Na życzenie codziennie rano do apartamentów dostarczane są świeże bułki.

Obiekt zapewnia bezpłatny parking prywatny.

Tuż przed budynkiem przebiegają szlaki piesze oraz trasy narciarstwa biegowego. Restauracje i supermarket są oddalone o 50 metrów.

Więcej informacji: www.haus-umfahrer.at

1. Apartament Gartnerkofel dla 6 osób Apartament typu Deluxe z 3 sypialniami

Cena: 7 690 zł
Wielkość apartamentu: 65 m²
Sypialnia 1: 1 duże łóżko podwójne
Sypialnia 2: 1 duże łóżko podwójne
Sypialnia 3: 2 łóżka pojedyncze
Salon: 1 rozkładana sofa
Jest to apartament z 3 sypialniami, salonem, 2 telewizorami z płaskim ekranem, WiFi, aneksem kuchennym, łazienką, oddzielną toaletą oraz balkonem z widokiem na dolinę.

2. Apartament Dobratsch **** dla 5 osób, Apartament typu Deluxe z 2 sypialniami

Cena: 5 790 zł
Wielkość apartamentu: 50 m²
Sypialnia 1: 1 duże łóżko podwójne
Sypialnia 2: 1 rozkładana sofa i 1 duże łóżko podwójne
Jest to apartament z 2 sypialniami, salonem z 2 telewizorami z płaskim ekranem, kuchnią, łazienką oraz balkonem z widokiem na ogród i góry.

3. Gmanberg **** dla 4 osób Apartament typu Superior z 2 sypialniami

Cena: 5 190 zł
Wielkość apartamentu: 50 m²
Sypialnia 1: 1 duże łóżko podwójne
Sypialnia 2: 1 duże łóżko podwójne
Ten apartament z 2 sypialniami zlokalizowany jest na parterze i oferuje salon, 2 telewizory z płaskim ekranem, WiFi, aneks kuchenny, łazienkę oraz taras z dostępem do ogrodu. Apartament wyposażony jest również w ogrzewanie podłogowe.

4. Apartament Wulfenia typu Superior z 3 sypialniami

Cena: 8 090 zł
Wielkość apartamentu: 67 m²
Sypialnia 1: 1 duże łóżko podwójne
Sypialnia 2: 1 duże łóżko podwójne
Sypialnia 3: 1 duże łóżko podwójne
Apartament oferuje 3 sypialnie, salon, aneks kuchenny, 2 łazienki oraz balkon z widokiem na dolinę. Apartament jest wyposażony w ogrzewanie podłogowe oraz 2 telewizory z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych.

Wyżywienie we własnym zakresie.

Uwaga!!! W podanej opłacie za hotel/ apartament nie został uwzględniony podatek klimatyczny w wysokości 2,7 euro/ dzień/ osoba powyżej 16 lat, który zostanie automatycznie doliczony do II raty.