Urwiski Nassfeld ferie 2

Wyjazd dla dzieci z rocznika 2014 i starszych z rodzicami oraz samych dorosłych

Termin: II turnus 02.02.2019 – 09.02.2019

Zakwaterowanie:  Hotel Franz Ferdinand Mountain Resort w miejscowości Tröpolach

Hotel Franz FERDINAND Mountain Resort Nassfeld położony w miejscowości Tröpolach, w odległości 50 metrów od stacji narciarskiej Millenium Express w Nassfeld. Goście mogą podziwiać panoramiczny widok na okoliczne góry Do dyspozycji są 3 rodzaje pokoi ( M – 2 osobowy , L –29 m2 dla 3 – 4 osób ( łóżko małżeńskie + kanapa , XL – pokój 33 m2 dla 3-4 osób sypialnia oddzielona od salonu ścianką działową ( łóżko małżeńskie + kanapa )). Wszystkie pokoje z łazienkami, wyposażone w szafę i telewizor z płaskim ekranem. Każdy pokój posiada własną przylegającą narciarnię.
Na terenie obiektu znajduje się mini strefa spa, a także pokój zabaw dla najmłodszych. Rozrywkę zapewnia hotelowa dyskoteka. Dostęp do WI-FI. Hotel został odnowiony w 2017 roku.
www.franz-ferdinand.at


Ośrodek narciarski Nassfeld w Austrii
Hermagor-Nassfeld jest najbardziej śnieżnym regionem Alp Wschodnich. Arena narciarska Nassfeld to największy i najnowocześniejszy teren narciarski Karyntii z 30 wyciągami i ponad 110 kilometrami nartostrad o różnym stopniu trudności. Region wyróżnia się nowoczesną architekturą. Właśnie tutaj znajdziecie najdłuższą i najszybszą kolejkę gondolową w Alpach – Millenium Express – licząca ponad 6 km długości.
Tutejsze trasy zjazdowe są szerokie, prowadzą przez bezdrzewne obszary (na wysokościach 600-2020 m n.p.m.) i najlepiej nadają się dla średnio zaawansowanych narciarzy. W ośrodku czeka ponadto 100 km tras biegowych, oświetlone tory saneczkowe, szlaki wędrowne, lodowiska i wiele innych atrakcji.
Ośrodek jest miejscem bardzo przyjaznym dzieciom. Oprócz przedszkoli i szkółek narciarskich dla najmłodszych przygotowano też specjalne wyciągi i ogrodzone tereny przystosowane do nauki jazdy. Również znajdują się tereny do freeride’u, snowpark, i trasy “ski movie”.


Cena:
Cena za osobę w pokoju 2-osobowym M i L:
4 890 zł – osoba dorosła
4 290 zł – dziecko 2002-2003
4 190 zł – dziecko 2004-2011
3 790 zł – dziecko 2012-2014

3 i 4 osoba w pokoju:
3 890 zł – dziecko 2003 i starsi
3 790 zł – dziecko 2004 – 2005
3 090 zł – dziecko 2006 – 2011
2 690 zł – dziecko 2012 – 2013
1 990 zł – dziecko 2014 i młodsi
Dopłata do pokoju XL 550 zł za pobyt

Cena wyjazdu zawiera:
– zakwaterowanie: Hotel Franz Ferdinand Mountain Resort w miejscowości Tröpolach
– wyżywienie: 2 posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja)
– 6-dniowy karnet narciarski
– opiekę i szkolenie (trenerzy i instruktorzy WTS DeSki)
– ubezpieczenie (KL, NNW, OC)

Cena nie zawiera kosztu dodatkowych posiłków na stoku

Dojazd własny
Możliwość wykupienia przejazdu na trasie Warszawa – Nassfeld – Warszawa – koszt 500 zł/ osoba

* Uwaga: cena wyjazdu może ulec zmianie przy wzroście kursu euro ponad 4,50 zł.

Warunki płatności:
1 500 zł – zaliczka (od osoby) płatna w momencie zapisu na obóz, pozostała kwota płatna najpóźniej na 21 przed rozpoczęciem obozu.
Formalności: przesłać do biura WTS DeSki formularz zgłoszeniowy

Imię/ona i nazwisko/a uczestnika/ów

Datę/y urodzenia

Pesel/e

Adres/y zameldowania

Adres/y do korespondencji

Numery telefonów (do rodziców, gdy zgłoszenie obejmuje wyjazd młodzieżowy)

Adres email (do rodziców, gdy zgłoszenie obejmuje wyjazd młodzieżowy)

Wymagana zgodaWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych podanych w powyższym formularzu dla potrzeb realizacji celów Statutowych przez Stowarzyszenie Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie o tym, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, oraz o przysługujących mi prawach w tym w szczególności do dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przeniesienia danych osobowych, wniesienia skargi do organu ochrony danych osobowych, cofnięcia w każdym czasie zgody bez podania przyczyny oraz bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a ponad to do sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Informacja o przetwarzaniu danych przez WTS DeSki.

Zaznacz, by dostawać informacje o obozach i zniżkachWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204z zm.) Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie o tym, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, oraz o przysługujących mi prawach w tym w szczególności do dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przeniesienia danych osobowych, wniesienia skargi do organu ochrony danych osobowych, cofnięcia w każdym czasie zgody bez podania przyczyny oraz bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a ponad to do sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

UWAGA! Jeżeli nie wyświetli się potwierdzenie wysłanego formularza, prosimy o sprawdzenie powyższych pól. Jeżeli są oznaczone na czerwono oznacza, że zostały pominięte i należy je uzupełnić.